بابایی : نیم فصل به خیر گذشت !

1
180

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری با بیان این که نیم‌فصل اول لیگ برتر کشور به خیر گذشت و راه بسیاری تا پایان مسابقات داریم ، گفت : قطعا بازی‌ها در نیم‌فصل دوم خیلی سخت‌تر خواهد شد زیرا تیم‌ها بهتر از نیم‌فصلی که گذشت کار خواهند کرد .

زیور بابایی پس از پیروزی چهار بر صفر تیمش برابر نفت آبادان در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال کشور ، اظهار کرد : از دختران حفاری به خاطر بازی خوبی که امروز به نمایش گذاشتند ، قدردانی می‌کنم . امروز بازیکنانم آن چه را طول هفته از آن ها خواسته بودیم ، انجام دادند .

وی بیان کرد : البته یکسری ایرادات و اشکالات وجود دار که باید آن ها را برطرف کنیم . پس از استراحتی که به واسطه اتمام نیم‌فصل اول خواهیم داشت ، باید روی نقاط ضعف کار کنیم . همچنین به تیم آبادان که خوب بازی کرد ، تبریک می‌گویم . همیشه بازی‌های نفت آبادان و ملی حفاری باتوجه به داربی بودن ، حساسیت‌های خاص خود را دارد .

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری گفت : نیم‌فصل اول به خیر گذشت و راه بسیاری تا پایان مسابقات داریم . قطعا بازی‌ها در نیم‌فصل دوم خیلی سخت‌تر خواهد شد زیرا تیم‌ها بهتر از نیم‌فصلی که گذشت کار خواهند کرد . اولین بازی ما در نیم‌فصل دوم با مس رفسجان است که باید بگویم این تیم نسبت به نیم‌فصل اول خیلی بهتر شده است و مطمئنم در نیم‌فصل دوم به راحتی نمی‌توانیم نتایج را کسب کنیم . باید تلاش‌مان را دو چندان کنیم تا بتوانیم به پلی‌آف برسیم و ان‌شاءالله اگر خدا خواست قهرمانی را به دست آوریم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه