تقی پور:در نیم فصل مس را تقویت میکنیم

0
205

تیم مس سونگون ورزقان در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ دیروز (پنجشنبه) در سالن پورشریفی این شهر به مصاف آذرخش بندرعباس رفت و با نتیجه ۶-۴ حریف خود را شکست داد.

اسماعیل تقی‌پور، سرمربی مس سونگون در پایان این دیدار با اشاره به حمایت هواداران از تیمش اظهار داشت: بازی سختی بود اما با سیستم ۵ نفره توانستیم به نتیجه مطلوبمان برسیم. بازیکنانمان زحمات زیادی کشیدند و خدا لطف کرد تا نتیجه‌ای که در شان مس سونگون بود را کسب کنیم.

با توجه به اینکه مرتضی عزتی در سیستم ۵ نفره دو بار موفق شد برای تیم میزبان گلزنی کند، تقی پور در رابطه با اینکه آیا بازی مس سونگون در سیستم ۵ نفره بر اساس حضور عزتی برنامه‌ریزی‌شده یا خیر گفت: قطعاً این‌طور نیست و با ۲-۳ بازیکن در این رابطه کار کرده‌ایم. در طول هفته نیز چه در دفاع و چه حمله با بازیکنان کار می‌کنیم تا عملکرد موردنظرمان را داشته باشیم.

سرمربی مس سونگون ورزقان ادامه داد: آذرخش بندرعباس جزء تیم‌هایی است که در پاور پلی عملکرد خوبی داشته اما همانطور که دیدید، ما در دفاع خوب کار کردیم و پس از توپ ربایی نیز موفق به گلزنی شدیم. می‌دانستیم که تیم حریف چه برنامه‌ای دارد و بر اساس آن آنالیزهایی انجام داده بودیم.

وی افزود: ما یک بازی عقب‌افتاده داریم که در هفته آتی انجام خواهیم داد. بعد از آن به دنبال تقویت تیم و جذب جایگزین برای بازیکنانی مثل محمدرضا سنگ سفیدی خواهیم بود. در بازی امروز تقی‌زاده را به دلیل مصدومیت و دو بازیکن را نیز به دلیل خستگی آن‌طور که باید در اختیار نداشتیم.

🔸تقی پور در پایان گفت: امیدواریم با جذب ۲-۳ بازیکن در نیم فصل، تیممان را تقویت کرده و به آن چیزی که در شان مس سونگون است دست پیدا کنیم.

افزودن دیدگاه