پیش بازی هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال !

0
275

پنج شنبه ۱۹ مهر ۹۷ ساعت ۱۸

پایان نیم فصل لیگ سال ۹۷ امروز رقم میخورد .۷ دیدار حساس که هر کدام شرایط خاص خودش را دارد . با هم مروری بر این دیدارها داریم .

پارسیان شهر قدس – سوهان محمد سیما قم
پارسیان در خانه امیدوار است که بتواند تیم آشفته قمی را متوقف کند . تیمی که در خانه هم زور بردن ندارد . چه برسد به این هفته ها که حاشیه در این تیم غوغا میکند . صبوری با کمترین تعداد بازیکن باید به مهمانی پارسیان برود . پارسیان اگر با پیروزی به نیم فصل برود ، قطعا روزگار بهتری را تجربه خواهد کرد‌ . اما تعطیلات نیم فصل برای سوهان محمد سیما دستخوش حوادثی ست که باید صبر کرد و دید . قمی ها با ۱۹ امتیاز در رده ۷ جدول هستند . پارسیان هم با ۱۰ امتیاز در رده ۱۲ هستند . تفاضل گل هر دو تیم ۵- است .
تیم داوری این دیدار :
ناظر : علی گشانی ….. تهران
انور ابراهیم پور …………. آذربایجان شرقی
هادی ترابی ……………… آذربایجان شرقی
فرزین صالح ……………… البرز
مهدی کرد …………………. البرز

مس سونگون – آذرخش بندرعباس
مس از پیروزی خارج از خانه و آذرخش از پیرزوی داخل خانه به این بازی آمدند . اما شرایط دو تیم متفاوت است . تقی پور پس از ورود به مس نتایج خوبی گرفته . اما با خروج یک به یک بازیکنان این تیم ، مشخص نیست نیم فصل دوم هم همینگونه باشد . سنگ سفیدی که رفت و حالا فخیم اماده رفتن است . از آن طرف بندری ها پس از چند هفته بالاخره بردند . اما آنها هم عابدین را از دست دادند تا مشخص شود که مشکلات این تیم علنی ست . فعلا که هر بازیکنی با اولین پیشنهاد خارجی بار سفر میبندد و لیگ برتر فوتسال ایران خالی تر میشود . بندری ها شرایط سختی در تبریز خواهند داشت . اما شاید برد خانگی به آنها روحیه داده . مس اما نمیخواهد در خانه امتیاز از دست بدهد . مس با ۲۴ امتیاز در تعقیب صدرنشین است و البته یک بازی کمتر دارد . آذرخش هم با ۱۴ امتیاز در رده ۱۰ جدول است .
تیم داوری :
ناظر : محمد فرجی …. قم
حسین توانا …………….. خراسان رضوی
محمد علی سیاحی ……..‌‌ خوزستان
کمال بایزیدی ……………. آذربایجان غربی
زیاد فروتن ……………….. اردبیل

مقاومت البرز – شهرداری ساوه
البرزی ها در دومین هفته بدون کیانفر گزینه های زیادی برای هدایت تیمشان دارند . اما باید این هفته هم سر کنند تا نیم فصل شود و مربی آنها معرفی شوند . اما مهم این است که در گروه مدیران مقاومت البرز هر کسی با یک مربی صحبت کرده . از ان طرف شهرداری ها فعلا مربی ندارند و میداند که در کرج کار آسانی نخواهد داشت . سربازان کرجی که مشکلاتشان با سرمربی علنی شده ، میخواهند ثابت کنند که میتوانند . شهرداری با ۷ امتیاز در رده ۱۳ و مقاومت البرز با ۱۶ امتیاز در رده ۹ جدول است .
تیم داوری :
ناظر : علیرضامحمد پور … آذربایجان شرقی
حمید رضا طیب طاهری ……… قم
علیرضا قربانی …………… خوزستان
یوسف صادقی …………… مازندران
سید مسعود شفیعی ……… گیلان

لبنیات ارژن – فرش آرا مشهد
شیرازی ها اول فصل را کولاک کردند . همه فراموش کردند که این تیم فصل پیش ناپلئونی در لیگ ماند . اما در ادامه کم آوردند و روند نزولی را نشان دادند . از آن طرف فرش آرا در خانه برابر مس کم آورد و در حالیکه روند صعودی داشت ، ترمزش کشیده شد . حالا باید مهمان تیمی باشد که مشخص نیست در کدام روزش بازی میکند . روزی که میتواند پر گل برنده باشد یا ببازد ؟
کمالی با تیمش بدون حاشیه کار میکند . اما برخی روزها کم می آورد . حسن زاده هم با جوانانی که دارد امید بسته که با امتیاز از شیراز برگردد . فرش ارا با ۱۹ امتیاز در رده ۶ و ارژن با ۱۶ امتیاز در رده ۸ جدول هستند .
تیم داوری :
ناظر : عباس رنجی …. تهران
سید سجاد فتحی …………… گیلان
میلاد امیری ………….. کرمانشاه
مهدی طاهری ……….. کرمان
مهدی صفایی ………… کهکیلویه و بوراحمد

ملی حفاری – گیتی پسند
تا این دو تیم برابر هم قرار میگیرند ، همه حواس ها به حاشیه های چند بازی اخیر آنها میرود . جنجال و گل و حاشیه ماحصل بازی این دو تیم بوده . حساسیت در نقطه صد است . علاسوند در خانه ۳ امتیاز را میخواهد و لک میداند با کوچکترین لغزشی هم جایگاه تیم و هم جایگاه خودش به خطر می افتد .
گیتی پسند با ۲۸ امتیاز در صدر است و با پیروزی در این بازی در نیم فصل هم صدرنشین خواهد بود . حفاری با ۲۰ امتیاز در رتبه همیشگی چهارم خود است .
تیم داوری :
ناظر : علیرضا سهرابی …. تهران
ابراهیم مهرابی افشار ………. تهران
اسماعیل کمربسته ……….. آذربایجان شرقی
عبدالرحیم محمدی ………. فارس
محمدمهدی حقوقی ……… فارس

شهروند ساری – سن ایچ ساوه
ساروی ها بالاخره هفته گذشته متوقف شدند و ترمز تیمشان کشیده شد‌ . اما این هفته دوباره در خانه بازی میکنند . اسماعیل پور نمیخواهد اخریم بازی نیم فصل را از دست بدهد . اما تیم روبرو اصغری مقدم را دارد که مانند خودش تیمش هم زیرک است و از لحظه ها استفاده میکند . نبرد دو تیم برای تیم های میانه جدولی بسیار حساس خواهد بود . ساروی ها با ۲۲ امتیاز در رده سوم و سن ایچ با ۲۱ امتیاز در رده پنجم است .
تیم داوری :
ناظر : جم تاج مهجور …. خراسان شمالی
مجید فراهانی …………..‌. تهران
علی مرادیان ……………… تهران
اسماعیل دولتیاری ……….. زنجان
علی احمدی ……………….‌‌. زنجان

اهورا بهبهان – مقاومت قرچک
بهبهانی ها باید از این فرصت استفاده کنند و سربازان قرچکی را در خانه شکست دهند . اگر چه مقاومت در هفته گذشته کار بزرگی کرد و شهروند را شکست داد ، اما در خانه اهورا کار سختی خواهد داشت . زرخانلی میداند که تیم اهورا چیزی برای از دست دادن ندارد و تا لحظه آخر میجنگد . علیپور هم به این فکر میکند که با این پیروزی شاید روزنه امید برای تیمش فراهم شود . این بازی برای پایین جدولی ها بسیار حساس است .
مقاومت قرچک با ۱۲ امتیاز در رده ۱۱ و اهورا با ۲ امتیاز در قعر جدول است .
تیم داوری :
ناظر : علیرضا یگانه … فارس
وحید عرض پیما ………. تهران
علی زنگنه ………………. خراسان رضوی
محسن وحدانی ……….. بوشهر
محمد شرونی ………….. بوشهر

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه