تیم لیگ برتری فوتسال بانوان بدون اسپانسر و قرارداد مالی و تنها با سه امتیاز !

0
121

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

زهرا بدلی سرمربی تیم  فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی در توضیح عملکرد ضعیت این تیم در لیگ برتر فوتسال بانوان گفت : تیممان دیر بسته شد و از لحاظ بدنسازی چند هفته اول را کم آوردیم و سپس چند هفته‌ای طول کشید تا بازیکنان از نظر بدنی آماده و هماهنگ شوند . از ابتدای فصل به مسئولان تیممان گفتیم که یک بازیکن باتجربه کم داریم تا بتواند تیم را در زمین رهبری کند وتمام کننده قابلی باشد .

او در این مورد افزود : اگر از تمام مربیانی که با تیم ما بازی کردند بپرسید تایید می‌کنند که خیلی حمله می‌کنیم اما تمام کننده خوبی نداریم . این موضوع هم به خاطر بی تجربگی بازیکنانمان است چون برای اولین بار در این سطح کار می‌کنند . اکثرا آنها بچه های آموزش و پروش و کسانی هستند که حتی در لیگ دو هم کار نکردند . یک سری از باخت هایمان به خاطر این بی تجربگی بود اما برای دور برگشت برنامه داریم که از چند تیم نتیجه بگیریم . در پایان نیم فصل اول دو بازی سخت با تیم‌های نامی نو و صنعت فجر شیراز داریم که امیدواریم از یکی از آنها امتیاز بگیریم .

بدلی جذب اسپانسر را شرط جذب بازیکن در نیم فصل لیگ فوتسال بانوان دانست و بیان کرد : اسپانسر نداریم اگر مسئولان حمایت کنند که به یک بازیکن با تجربه نیاز داریم در غیر این صورت فکر نمی‌کنم بتوانیم کسی را جذب کنیم .

او در ادامه به نداشتن قرارداد مالی بازیکنان این تیم اشاره کرد و گفت : فقط با رویا کلاته و مریم رضاپور که باتجربه های تیم هستند ، قرارداد مالی بستند . ولی هیئت فوتبال سنگ تمام گذاشته و تمام رفت و برگشت هایمان با پرواز است و با اینکه وظیفه ای برای تیم داری ندارند اما خوشبختانه مسئولان خیلی خوب حمایت می‌کنند . با حساب اینکه بازیکنان تیم به بازی در لیگ علاقه داشتند و چون برای اولین بارشان است در این سطح کار می‌کنند قرارداد مالی نبستند .

سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی به شرایط قرعه کشی لیگ بعد از انصراف اولیه تیم نامی نو اعتراض کرد و گفت : پس از انصراف تیم نامی‌نو ، همه تیمها قبل از بازی با ما یک هفته استراحت دارند که در واقع به نفع حریفان ماست . این موضوع فقط برای تیم ما اتفاق افتاده که مسئولان برگزاری باید فکری به حال آن کنند .

بدلی در پایان و در مورد این فصل از لیگ برتر فوتسال بانوان گفت : در حال حاضر تمام تیم‌ها دغدغه مالی دارند یعنی اکثرا حمایت نمی‌شوند و در نتیجه بازیکنان بی‌انگیزه هستند . فکر می‌کردیم با قهرمانی تیم ملی در آسیا اسپانسرهای خوبی از فوتسال بانوان حمایت کنند . متاسفانه این روند پیش نرفت و به همین دلیل تیم‌ها مثل فصل‌های قبل شور و هیجان ندارند .

تیم فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی در هفته دهم لیگ برتر فوتیال بانوان تیم پارس آرا شیراز را پیش رو دارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه