ابطحی : لغو دیدار با برزیل به آبروی فوتسال ایران لطمه زد !

0
97

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

دیدار دوستانه و رایگان تیم های فوتسال ایران و برزیل با تصمیم مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان لغو شد تا این مساله واکنش بسیاری از پیشکسوتان این رشته را به همراه داشته باشد .

سید مهدی ابطحی در خصوص لغو دیدار ایران و برزیل اظهار داشت : این مساله جای تعجب دارد و باید دلایل آن به صورت رسمی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام شود .

وی ادامه داد : تیم ملی فوتسال ایران به عنوان تیم سوم جهان برای بهبود جایگاه خود در جام جهانی ۲۰۲۰ نیاز به برگزاری دیدارهای دوستانه بزرگ دارد ، اما مسئولان ما اقدام به لغو دیدار مهم با برزیل می کنند .

بازیکن اسبق تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال گفت : این اتفاق به سود فوتسال ایران نیست و به اعتقاد من این تصمیم غلط مسئولان به آبروی فوتسال در جهان لطمه شدیدی وارد کرد .

وی تصریح کرد : اگر کل دیدارهای دوستانه دنیا را بررسی کنید شاید یک بارهم شاهد چنین اتفاقی نباشید و نمی دانم مسئولان فدراسیون بر اساس چه منطقی این تصمیم اشتباه را گرفته اند .

پیشکسوت فوتسال ایران در خصوص شانس کشورمان برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ گفت : اگر تا امروز یک درصد برای گرفتن این میزبانی شانس داشتیم با لغو این مسابقه دیگر هیچ شانسی برای آن نخواهیم داشت .

وی در مورد دلایل بروز چنین اتفاقاتی در فوتبال کشور اظهار داشت : کسانی روی صندلی مدیریت می نشینند که جایگاه شان آن صندلی ها نیست و در مواقع بحرانی توان گرفتن بهترین تصمیم را ندارند .

سرمربی اسبق تیم فوتسال شن سا ساوه گفت : به عنوان فردی که در تیم ملی فوتسال و هم فوتبال بازی کردم ، باید اعلام کنم فوتسال ایران بسیار مظلوم است و نیاز به توجه بیشتری دارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه