سلیمانی : توپ‌های مورد استفاده در لیگ برتر توسط فرانسوی‌ها تایید شده است !

0
163

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

دبیر کمیته فوتسال گفت : سازمان لیگ بعد از اعتراض بازیکنان و مربیان تیمها در لیگ برتر توپ‌ها را به آزمایشگاهی به کشور فرانسه فرستاده و این آزمایشگاه توپ ها را ازلحاظ فنی تایید کرده است .
کاظم سلیمانی در مورد شرایط برگزاری مرحله پلی آفلیگ برتر فوتسال ، گفت : همانطور که از قبل اعلام شده برای اولین بار است که مرحله پلی اف برگزار می‌شود و در این مرحله هشت تیم حضور دارند . طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ ، در این مرحله برنده دو مسابقه از سه مسابقه به مرحله بعد راه می یابد . در واقع تیمی که اول میزبان است ، این شانس را دارد که دو میزبانی داشته باشد . در مرحله دوم که ۴ تیم حضور دارند هر تیم به جای سه مسابقه ، دو بازی برگزار می‌کند . البته این تصمیم به خاطر جلوگیری از طولانی شدن زمان مسابقات تا پایان سال است .

دبیر کمیته فوتسال گفت : در مرحله پلی آف تیم‌ها نمی‌توانند بازیکن جدید بگیرند و با همان نفراتی بازی خواهند کرد که پیش از فصل و یا در تعطیلات نیم فصل از آنها استفاده کردند و در این مرحله تمام کارتهای زرد ، قرمز گرفته شده در طول فصل هم لحاظ می شود .

سلیمانی در پاسخ به سوالی آیا مشکل توپ‌های لیگ که عده ای از بازیکنان مربیان ناراحت این موضوع هستند حل شده ، گفت : برند آلشپورت یکی از بهترین برندهای دنیاست سازمان لیگ قبل از قرارداد با این برند در ابتدا این توپ را در اختیار تیم ملی گذاشته و پس از تایید توپ توسط کادر فنی و بازیکنان قرارداد خود را با آلشپورت منعقد کرد . و در حال حاضر بعد از اعتراض مربیان و بازیکنان ما این توپ را به آزمایشگاهی به فرانسه فرستاده و این آزمایشگاه در کشور فرانسه این توپ را از لحاظ فنی تایید کرده است .

سلیمانی در مورد انتخابات هیأت رئیسه گفت : در حال حاضر داریم مکاتبات خود را با باشگاه‌ها انجام می‌دهیم که نمایندگان خود را به سازمان لیگ معرفی کنند و من فکر می‌کنم مجمع انتخابات هیأت رئیسه در نیمه اول دی ماه برگزار شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه