ترابیان : بازی با تیم ملی فوتسال برزیل لغو شود اعتبارمان زیر سوال می‌رود !

0
129

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

عباس ترابیان درباره احتمال لغو سفر تیم ملی فوتسال ایران به برزیل به خاطر گرانی هزینه های بلیت گفت : فعلا که چنین چیزی به ما نگفته اند . روند کار را دقیق انجام دادیم . کمیته فنی بازی رفت و برگشت با برزیل را تصویب و فدراسیون فوتبال هم آنرا تایید کرد . حتی این موضوع در شورای برون مرزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بار دوم تایید شد .

وی افزود : شاید بلیت یک مقدار گران شود ولی ارزش این را دارد که با برزیل بازی کنیم . بدون اینکه حتی یک ریال به برزیل بدهیم این تیم سال آینده به ایران می آید و با تیم ملی کشورمان بازی می کند . به هر حال ما تیم سوم جهان هستیم و باید با تیم های همطراز خودمان از جمله برزیل بازی کنیم . نباید این بازی ها را از دست بدهیم وگرنه در نهایت شاید تیم های همسایه ایران به ما گاهی سر بزنند !

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در پایان گفت : اگر بازی با برزیل لغو شود ما خیلی چیزها از جمله اعتبارمان را از دست می دهیم . خود برزیلی ها روی این بازی حساب کرده اند و اسپانسر و پخش تلویزیونی هم گرفته اند . ما هم از طریق دبیر کل فدراسیون اعلام کرده بودیم که حتما می آییم . اگر غیر از این باشد اعتبارمان زیر سئوال می رود . باوجود اینکه باید خودم هم در جلسه ای مربوط به گرندپری در برزیل شرکت می کردم ، بنده اعلام آمادگی کردم که برای کم شدن تعداد نفرات و کاهش هزینه ها همراه تیم نروم . به فدراسیون هم باید حق بدهیم که از نظر مالی تحت فشار است ولی بحث بازی با برزیل فرق می کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه