اصغری‌مقدم : بضاعت مالی و بازیکنی سن‌ایچ آنقدر قوی نیست که روی آن حساب کنیم !

0
176

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

جواد اصغری‌مقدم درباره پیروزی ۳ بر یک تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه مقابل ارژن شیراز اظهار داشت : ارژن تیم خوبی بود و امسال هم نسبت به سال‌های گذشته عملکرد متفاوتی داشته است . ما هم تیم جوان و با انگیزه‌ای در اختیار داریم و با ارائه بازی خوب، به سه امتیاز مسابقه دست یافتیم . تلاش می‌کردیم گل نخوریم یا کم گل بخوریم که این اتفاق رخ داد و سه بر یک پیروز شدیم .

وی در پاسخ به این پرسش که تیمش چه هدفی برای لیگ برتر امسال دارد ، تصریح کرد : هدف ما و باشگاه سن‌ایچ ، رسیدن به جمع هشت تیم پایانی و مرحله پلی‌آف است و در همین راستا تلاش می‌کنیم . نیمی از بازیکنان سن‌ایچ بومی بوده و برای سال اول در لیگ برتر بازی می‌کنند . به همین خاطر نمی‌توانیم برای قهرمانی رقابت کنیم .

سرمربی-بازیکن تیم سن‌ایچ ساوه در مورد شرایط تیمش از لحاظ بازیکن و وضعیت مالی باشگاه خاطرنشان کرد : بضاعت مالی و بازیکنی ما آنقدر قوی نیست که روی آن حساب کنیم . بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند که اکنون به رتبه چهارم جدول رسیدیم . تلاش می‌کنیم این روند را ادامه دهیم و بهتر نتیجه بگیریم .

اصغری‌مقدم درباره برنامه‌ریزی و برگزاری مسابقات و نارضایتی خود نسبت به کیفیت پایین توپ بازی‌ها گفت : ما و مربیان دیگر چقدر بگوییم توپ خراب است . هر چقدر در این باره صحبت کنیم ، تفاوتی ندارد و دیگر در این باره صحبت نمی‌کنم چون مجبوریم لیگ را با این توپ ادامه دهیم .

وی با انتقاد از برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای تیم سن‌ایچ اظهار داشت : ساوه دو تیم دارد و سازمان لیگ به جای اینکه هر هفته بازی یک تیم را در این شهرستان برگزار کند ، هر دو بازی تیم‌های ساوه‌ای در برخی هفته‌ها در ساوه برگزار می‌شود . به همین دلیل ما یک روز دیرتر به میدان رفتیم . پنجشنبه باید در ساری به مصاف تیم شهروند برویم و فرصت کمی برای ریکاوری داریم . برنامه‌ریزی مسابقات برای ما خوب نیست .

« تا انتقادی می‌کنیم و مثلاً می‌گوییم توپ خراب است ، می‌گویند کارتش را بگیرید ، مگر الکی است که کارت را بگیرند ؟! » ، سرمربی سن‌ایچ ساوه با بیان این جمله گفت : اگر صحبتی کنیم ، می‌گویند شما مربی – بازیکن هستی و حق نداری فلان کار را انجام دهی . نمی‌دانم چرا برخی می‌خواهند در کار ما دخالت کنند . کارت من به عنوان بازیکن صادر شده است . با این وجود ما مطابق برنامه پیش می‌رویم و تلاش می‌کنیم به هدف باشگاه نزدیک شویم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه