یاری : سوار بر بازی بودیم و مساوی حق‌مان نبود / در نیم‌فصل دوم فرصت جبران هست !

0
100

شهناز یاری درباره حاشیه‌های دیدار تیمش مقابل پویندگان صنعت فجر شیراز از هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان گفت : این بازی از همان اول جنجالی بود . اول بازی کسی خبر نداشت که آمبولانس نیامده به همین دلیل وقتی شرایط برای بازی مهیا شد ، بازی را متوقف کردند و ۲۵ دقیقه طول کشید تا آمبولانس بیاید .

وی افزود : در کل جریان بازی ، دروازه‌بان حریف خودش را زمین می‌انداخت و این اتفاق هر چند دقیقه یک بار تکرار می‌شد . آن‌ها بازی را نگه می‌داشتند و فکر می‌کنم نفس نداشتند . چون اگر بازیکن آسیب‌دیده بود ، مربی می‌توانست او را تعویض کند ، اما حتی وقتی باد هم به دروازه‌بان فجر شیراز می‌خورد ، او وقت بازی را می‌گرفت .

سرمربی نامی‌نو در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اشتباهات داوری در بازی دیروز خاطرنشان کرد : برای حریف ضربه غیرمستقیم گرفته شد که بازیکن فجر ضربه را مستقیم زد . گلر ما هم ، چون فکر می‌کرد باید خودش بازی را شروع کند جاخالی داد و توپ وارد دروازه ما شد . داوران بازی ناهماهنگی زیادی در این خصوص داشتند بعد از مدتی تصمیم به تکرار ضربه گرفتند ، اما شیرازی‌ها قهر کردند . فکر می‌کنم برای این بازی یک ساعت وقت تلف شد و بازی ما ساعت ۱۴ به پایان رسید . جریان بازی به گونه‌ای بود که نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم .

یاری افزود : ۱۱ دقیقه پایانی بازیکنان ما سرد شده بودند و ترس من از این بود به خاطر سرد شدن مصدوم شوند . ما بر بازی سوار بودیم و حملات زیادی داشتیم . مساوی حق ما نبود . ۷ ضربه ما به تیر دروازه حریف خورد ، اما امروز روز ما نبود .

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به برد حفاری در بازی امروز ، اختلاف شما در صدر جدول زیاد شده ، عنوان کرد : ما ۵ امتیاز را از دست داده‌ایم . اما هنوز فرصت هست ؛ نیم‌فصل دوم و مرحله پلی‌آف را داریم که می‌توانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه