ناظم الشریعه : بازی برابر برزیل از نظر فنی بسیار بالاست !

0
154

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : اردوهای تدارکاتی تیم ملی با اهداف خاصی برگزار می شود . در واقع مراحل اول اردوی در حالی برگزار شدکه بازیکنان جوان به تیم تزریق شده و در نهایت برای حضور در تورنمنت تبریز آماده شدند که این تورنمنت در شرایط بسیار خوبی برگزار شد و بازیکنان محک جدی خوردند . رقابت با تیم های اکراین ، بلاروس و ژاپن باعث شد تا بازیکنان جوان ارزیابی دقیق شوند .

وی در ادامه بیان کرد : مراحل دوم اردوی تیم ملی فوتسال به منظور آماده سازی مقابل برزیل خواهد بود تا بازیکنان آمادگی مناسبی کسب کنند . تا پیش از سفر به برزیل ۴ مرحله اردوی تدارکاتی داریم تا ملی پوشان آماده این دیدار شوند .

سرمربی تیم ملی درباره برگزاری مسابقه تدارکاتی در اردوهای پیش از اعزام به برزیل گفت : فقط تمرین در دستور کاری بازیکنان است تا با یکدیگر هماهنگ شوند . در اردوی آخر نیز لژیونر ها به تیم اضافه خواهند شد تا هماهنگ شویم و به برزیل سفر کنیم .

ناظم الشریعه ادامه داد : باید مستحکم مقابل تیم های بزرگ بازی کنیم تا بتوانیم علاوه بر اینکه در رنکینگ جهانی حضور داشته باشیم ، سطح فنی و تجربی بازیکنان را افزایش دهیم . قرار گرفتن برابر تیم های قدر باعث ارتقاء رنکینیگ و سطح بازی ملی پوشان خواهد بود .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : از نظر فنی بازی برابر برزیل برابری می کند با برگزاری اردوهای تدارکاتی به مدت بسیار زیاد . تجربه بازی با برزیل بسیار بالا بوده و ثابت کردیم با شرایطی که داریم برزیل دنبال بازی کردن با ایران است . این بازی رفت و برگشت خواهد بود و قرار است بازی برگشت در فروردین ماه در ایران برگزار شود . در واقع حضور برزیل هم از لحاظ فنی و هم از بعد تبلیغاتی بسیار مفید برایمان است . ایران تیم بزرگی است و باید ثابت کنیم که در جهان به عنوان قدری هستیم . اگر می خواهیم تیم بزرگی باشیم ، باید با تیم های اول و دوم جهان بازی کنیم . برای رفتن بر روی سکوها اول تا سوم جهان؛ باید با تیمهای بزرگ بازی کرد .

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت : بهترین های جوانان که در تبریز بودند در کنار با تجربه ها به برزیل اعزام می شود تا بتوانیم علاوه بر کسب تجربه، جایگاه خود را در جهان تغییر دهیم . با توجه به رقابتهای لیگ ، اردوهای تدارکاتی را به صورت کوتاه مدت برگزار کرده تا هم باشگاهها از بازیکنان خود استفاده کنند و هم تمرینات تیم ملی به خوبی برگزار شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه