بازیکن با کارت پایان خدمت جعلی : ده میلیوم برای کارت هزینه کردم / نمیدانستم جعلی ست !

0
188

میثم برمشوری بازیکن پیشین تیم ملی فوتسال و باشگاه ارژن شیراز به دلیل استفاده از کارت پایان خدمت جعلی از سوی کمیته اخلاق تا اطلاع ثانوی از حضور در مسابقات محروم شد .

برمشوری درباره این اتفاق گفت : واقعاً از جعلی بودن کارت پایان خدمتم تا امسال بی‌خبر بودم . برای من جای تعجب دارد چه کسانی پیگیر کارم بودند و زودتر از خودم متوجه جعلی بودن کارت پایان خدمتم شدند و این موضوع را به سازمان لیگ هم اطلاع دادند . حتی وقتی به کارت من ایراد گرفتند ، گفتم استعلام آن را بگیرید و از کارت خودم مطمئن بودم . واقعاً دَم آن‌هایی که این همه پیگیر بودند گرم .

« نمی‌دانستی کارت پایان خدمتت جعلی است ؟ » وی در پاسخ به این پرسش گفت : به خدا نمی‌دانستم . چند سال پیش آشنایی داشتم که ۱۰ میلیون به او پول دادم و کارت پایان خدمت را برای من آورد . دقیقا مثل الان که با پول می‌شود خدمت سربازی را خرید .

برمشوری در مورد مدت محرومیتش از سوی کمیته اخلاق و زمان حضورش در این کمیته ، تصریح کرد : هنوز هیچ نامه‌ای به من نداده‌اند اما نامه‌ای به هیئت فوتبال استان فارس داده‌اند تا اطلاع ثانوی محروم هستم .

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با کارت پایان خدمت جعلی مشکلی برای صدور پاسپورت و همراهی تیم ملی در اردوهای خارجی نداشته ، اظهار داشت : خیر ! من پاسپورت داشتم و راحت با تیم ملی به سفر می‌رفتم . درست بودن کارت پایان خدمت با پاسپورت است ،‌ یعنی وقتی من پاسپورت دارم دیگر کارت پایان خدمتم مشکلی نداشت .

برمشوری در پایان در پاسخ به این پرسش که چند فصل با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ برتر بازی کرده است گفت : فصل کنونی ،‌ سال ششمی است که من در لیگ بازی می‌کنم . واقعاً نمی‌دانم چه بگویم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه