ناظم‌الشریعه : حضور بازیکنان جوان در المپیک می تواند در آینده به فوتسال ایران کمک زیادی کند !

0
113

سیدمحمد ناظم‌الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت : همان‌طور که اطلاع دارید هفته گذشته در تورنمنت چهار جانبه تبریز شرکت و قهرمان این دوره از مسابقات شدیم . تورنمنت تبریز از لحاظ شرایط فنی خیلی به تیم ما کمک کرد . همیشه ضعف تیم ایران از نظر قدرت فیزیکی بدن بوده است در این تورنمنت دو تیم بلاروس و اوکراین از اروپای شرقی ، که همیشه از نظر فیزیکی فوتسال جزو بهترین‌های جهان هستند در این تورنمنت توانستند با بازیهای پربرخورد و درگیرانه بازیکنان را از نظر فیزیکی محک جدی بزنند .

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : در تورنمنت تبریز تیمی متفاوت از ایران را راهی این مسابقات کرده و فقط در دو بازی اول از سه بازیکن که در جام جهانی با ما حضور داشتند ، استفاده کردیم و بقیه بازیکنان جوان و از لیگ بودند . این بازیکنان عملکرد خوبی داشته و به خوبی توانستند در مقابل این تیمها بازی کنند و در نهایت قهرمان این تورنمنت شدند . بازیکنان جوان در این تورنمنت نشان دادند که فوتسال ایران رشد خوبی داشته است . بعضی از دوستان مدعی هستند که بازیکنان جوان فقط بازیکنان زیر ۲۰ سال هستند . من در جواب می‌گویم جاوید و حسن‌زاده با ۳۱ سال سن هنوز هم جزو بهترین بازیکنان آسیا هستند . در حال حاظر بازیکنانی که ما به تیم ملی دعوت کردیم همگی در لیگهای ایران بازی می‌کنند .

ناظم‌الشریعه افزود : در حال حاضر تیم ملی را جهت دو بازی تدارکاتی با تیم ملی برزیل که از ۴ الی ۱۰ آبان در برزیل برگزار شود آماده می‌کنیم . طبق هماهنگی که کادر فنی انجام داده قرار است اولین مرحله این اردو را از روز جمعه ۱۳ مهر با ۱۷ نفر در کمپ تیم‌های ملی برگزار کنیم . بازیکنان دعوت شده ترکیبی از بازیکنان تورنمنت تبریز و همچنین از بازیکنانی است که در اردوهای این تورنمنت شرکت داشتند هستند .

وی در پایان در مورد تیم المپیک زیر ۱۸ سال که شب گذشته راهی مسابقات المپیک در آرژانتین شدند گفت : برای این تیم آرزوی موفقیت دارم و مطمئن هستم حضور این تیم در المپیک در آینده به فوتسال ایران کمک زیادی می کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه