سرمربی تیم فوتسال ایرالکو گفت : هر تیمی به اراک بیاید کار دشواری دارد / برای کسب بهترین نتیجه به کرمانشاه می‌رویم !

0
254

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری فارس :

محمد موسوی اظهار داشت : همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی را برابر سفیر در اراک برگزار کردیم ، تیم سفیر این فصل یکی از مدعیان محسوب می‌شود چراکه از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد و پشتیبانی مناسبی هم نیز دارند .
وی ادامه داد : هر تیمی که به اراک بیاید کار بسیار دشواری خواهد داشت و تیم‌ها به سختی می‌توانند دست پر از این شهر خارج شوند .

سرمربی تیم فوتسال ایرالکو خاطرنشان کرد : علیرغم مشکلاتی که در طول هفته گذشته داشتیم که البته تا قبل از بازی با تلاش مدیریت امور ورزش ایرالکو تا حد زیادی آنها مرتفع شد بازیکنان با غیرت مثال‌زدنی خودشان در بازی موفق شدند ۳ امتیاز شیرین بازی را از آن خودشان کنند .

موسوی در خصوص دیدار هفته آینده برابر شاهین کرمانشاه بیان کرد : تیم شاهین هواداران بسیار زیادی دارد و از سوی دیگر در سالنی مسابقات خود را برگزار می‌کند که کف‌پوش لیزی دارد ولی خب تیم ما هم تیم با تجربه‌ای است که بازی در هر شرایطی را تجربه کرده است بنابراین در کرمانشاه تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا بهترین نتیجه را بگیریم .

وی در پایان گفت : جا دارد از بازیکنان ، کادر فنی و کادر مدیریتی و پرسنل امور ورزش ایرالکو که برای موفقیت و سربلندی تیم فوتسال و در نهایت اعتلای نام ایرالکو تلاش می‌کنند قدردانی کنم ، امیدوارم در نهایت همگی با تلاش خود بتوانیم دل هواداران و کارگران زحمتکش و پرتلاش شرکت آلومینیوم را شاد کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه