اخبار فوری فوتسال | ورود تیم ملی فوتسال المپیک به بوینس آیرس / برنامه بازیهای تیم ملی المپیک

0
352

به نقل از سایت رسمی فدراسیون،تیم ملی فوتسال المپیک کشورمان جهت شرکت در رقابتهای فوتسال المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین از ساعت ۲:۳۰بامداد وارد این کشور شد.

رقابت‌های فوتسال المپیک ۲۰۱۸ – آرژانتین از ۱۵ لغایت ۲۶ مهرماه با حضور ۱۰ تیم در بوینس آیرس برگزار می‌شود و تیم ملی فوتسال جوانان کشورمان در گروه B با تیم های برزیل، روسیه، جزایر سلیمان و کارستاریکا همگروه است.

بر همین اساس ملی پوشان کشورمان شب گذشته از ساعت ۲۴:۰۰ تهران را به مقصد آرژانتین ترک کردند. شب گذشته ابراهیم صادقی در جمع ملی پوشان حاضر شد  و آرزوی موفقیت برای این بازیکنان داشت. سجاد عادلی پور و سجادسرباز از خراسان رضوی، رضا تمیزی و علیرضا صدیق از مرکزی، رضا قنبری از مازندران، سالار آقاپور از آذربایجان شرقی، بلال اسماعیلی از آذربایجان غربی، مهدی مهدیخلانی از اصفهان ، فرهاد ابراهیمی از خوزستان و مهدی علیزاده از ایلام نفراتی هستند که به این رقابت‌های فوتسال المپیک ۲۰۱۸ – آرژانتین از ۱۵ لغایت ۲۶ مهرماه با حضور ۱۰ تیم در بوینس آیرس برگزار می‌شود و تیم ملی فوتسال جوانان کشورمان در گروه B با تیم های برزیل، روسیه، جزایر سلیمان و کارستاریکا همگروه است.

برنامه بازیها به شرح زیر است:

گروه A: آرژانتین، مصر، عراق، پاناما و اسلوواکی

گروه B : برزیل، کاستاریکا، ایران، روسیه و جزایر سلیمان

برنامه زمانبندی  مسابقات تیم ملی فوتسال کشورمان به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۶ مهر ایران – جزایر سلیمان / ساعت ۲:۳۰ بامداد

پنجشنبه ۱۹ مهر ایران – برزیل / ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

شنبه ۲۱ مهر ایران – روسیه / ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

یکشنبه ۲۲ مهر کاستاریکا – ایران / ساعت ۰۰:۳۰ بامداد

سه شنبه ۲۴ مهر / مرحله نیمه نهایی پنجشنبه ۲۶ مهر 

افزودن دیدگاه