صانعی : بازیهای دشواری پیش رو داریم !

0
146

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

علی صانعی، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک گفت : پس از برگزاری تمرینات مختلف و اجرای برنامه های تکنیکی و تاکتیکی بازیکنان با آمادگی خوبی به این مسابقات اعزام می شوند . تمرینات و اردوهای مستمری را با حمایت فدراسیون فوتبال ، کمیته فوتسال و سازمان تیم های ملی برگزار کرده و در بازیهای ایتالیا که اردیبهشت ماه برگزار شد با تیم های اکراین و بلاروس مسابقه انجام دادیم .
وی گفت : همانطور که اطلاع دارید همیشه در المپیک بهترین‌های جهان حضور دارند و در آنجا کار واقعاً سخت است .

وی افزود : علیرغم تلاشهای مکرر ، بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم ؛ بازی با برزیل به خاطر مسائل اقتصادی و بازی با روسیه به دلیل هم‌گروهی بودن با آنها بازی انجام نشد . البته تیم‌های دیگری هم پیشنهاد داده بودند از لحاظ سطح تیمی با ما یکسان نبودند . به این دلیل که بازی کردن با آنها زیاد مناسب تیم ملی نبود . کارمان سخت است ، اما بازیکنان از لحاظ تاکتیکی و آمادگی جسمانی آماده و سرحال هستند ؛ فقط بحث تجربه بازی است که بازیکنانم ندارند .

صانعی در پایان گفت : وضعیت تیم خوب است تنها چیزی که ما را نسبت به تیم های برتر دنیا نگران می کند این است که وضعیتمان نسبت به تیم های دیگر نمی دانیم . چون با تیمهای در حد بالا بازی نکرده ایم و نمی دانیم در چه سطحی هستیم . به جز بازی با ایتالیا ، دنبال این بودیم که حداقل چند بازی با تیم های برتر دنیا انجام دهیم و بدانیم کجای فوتسال جوانان در دنیا قرار داریم . نقاط ضعف و قوت خود را بدانیم و برنامه ریزی کنیم . بحث تمرین و مسابقه کاملا متفاوت است . در شرایط تمرینی بازیکنان وضعیتشان بسیار متفاوت تر از شرایط مسابقه است و ما نیاز داریم تا بازیکنان در شرایط مسابقه مرتبا قرار بگیرند . به هر حال امیدواریم بازیکنانی که انتخاب کردیم و با بازی های داخلی و تمریناتی که انجام می دهیم ، بهترین عملکرد را در رقابتهای ۲۰۱۸ آرژانتین داشته باشند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه