ساکت در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال المپیک : مجموعه‌ای از بهترین‌های ایران را در کنار خود داریم !

0
107

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال المپیکاعزامی به رقابتهای المپیک آرژانتین ۲۰۱۸ با حضور محمدرضا ساکت ، علی کفاشیان ، کاظم سلیمانی ، امیر فراشی ، سعید قاسمی ، دکتر ابراهیم شکوری ، عباس ترابیان و غلامحسین زمان آبادی به همراه اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال در مرکز ملی فوتبال برگزار شد .

در این مراسم محمدرضا ساکت ، دبیرکل فدراسیون به همراه علی صانعی ، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک دقایقی را برای حاضرین سخنرانی کردند .

در این مراسم همچنین محمد رضا ساکت ، دبیر کل فدراسیون فوتبال کشورمان خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتسال المپیک کشورمان گفت : در برنامه ای متفاوت و فضایی متفاوت ، آیین بدرقه قهرمانان شایسته را برای بازیکنان ارزنده فوتسال در راه المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین برگزار می کنیم .

وی خطاب به بازیکنان فوتسال گفت : تمرینات تیم ملی فوتسال المپیک مرحله به مرحله انجام شده و مجموعه ای از بهترین های ایران را در کنار خود داریم . شما عزیزان با تلاش های مستمر و تمریناتی که پشت سر گذاشته اید ، اکنون آماده دفاع از موجودیت ورزش ایران و فوتسال کشور و همچین دفاع از توانایی های خودتان هستید . یکی از بهترین کادر های فنی با کوله باری از تجارب ارزنده ، موفقیت های درخشان در عرصه بین المللی و ملی درکنار جمعی که بهترین ها بوده و برگزیده از بین صدها نفر بازیکن شایسته در کشور هستند ، عازم آرژانتین هستید .

دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد : شما نماینده نسلی هستید که آینده فوتسال کشور را برای ۱۵ سال آتی ، بار مسئولیت را به دوش خواهید کشید . تلاش ارزنده کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال بر اساس اندیشه راهبردی اعضای هیات رئیسه و علی کفاشیان ، ترابیان و دیگر همکاران در کمیته فوتسال ، باعث شده تا شاهد مجموعه ای از بهترین برگزیده ها در کشور باشیم . توصیه و تاکید ما این است که بهترین ظرفیت وجودی خود را که در اردوهای مستمر داشته اید ، در آرژانتین بروز دهید . از آنچه که آموخته اید ، نباید هیچ چیزی را فراموش کنید و لحظه به لحظه توصیه ها و تاکیدات و دیدگاه های فنی و نکات برجسته ورزشی که گفته شده ، باید در میدان به نمایش بگذارید . از شما می خواهم برای افتخار آفرینی در عرصه المپیک از هیچ تلاشی دریغ نکنید .

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت : رقابتهای المپیک آرژانتین میدان بروز و ظهور شما عزیزان است . از هیچ تلاش و نبرد قهرمانانه ای دریغ نکرده و بهترین عملکرد خود را به جای بگذارید و با تمام وجود هر آنچه که آموخته اید ، به نمایش بگذارید . شما نماینده نسل بسیار گسترده ای هستید . فدراسیون فوتبال آرزوی بهترین ها را برای شما عزیزان دارد و از تمامی افرادی که در راه آماده سازی این تیم تلاش کردند ، قدردانی می کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه