صانعی : وضعیت برخی بازیکنان تیم ملی المپیک در سازمان نظام وظیفه مبهم است !

0
167

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

علی صانعی درباره اعلام لیست نهایی تیم فوتسال جوانان ایران برای حضور در المپیک آرژانتین ، گفت: لیست قطعی و نهایی ما روز دوشنبه مشخص خواهد شد . به احتمال ۹۹ درصد همین بازیکنانی که در لیست اعلام شده اند مسافر آرژانتین می شوند . تعدادی از بازیکنان ما دانش آموز بوده اند و در حال حاضر دانشجو شده اند . بعضی ها هم مدرسه خود را عوض کرده اند . برای همین به سازمان نظام وظیفه نامه زده ایم تا وضعیت‌شان قطعی شود .

وی افزود : به همین خاطر تعداد دیگری از بازیکنان را در لیست آماده باش نگه داشته ایم که اگر یک درصد مجبور به تغییر لیست بودیم ، به مشکل نخوریم .

سرمربی تیم فوتسال جوانان ایران درباره شرایط این تیم خاطرنشان کرد : تمرینات منظمی را انجام داده ایم . بحث بازی تدارکاتی و تجربه بود که آن هم پله پله جلو آمدیم . تمام کارشناسان پیش بینی می کنند برزیل ، آرژانتین ، ایران و روسیه در نیمه نهایی باشند . با این حال در گروه ما برزیل تیم اول آمریکای جنوبی و روسیه تیم اول اروپا قرار دارند . خودمان هم تیم اول آسیا هستیم و صد درصد گروهمان سخت است .

صانعی درباره احتمال برگزاری بازی تدارکاتی در آرژانتین گفت : باید ببینیم وضعیت‌مان آنجا چطور است . اگر بازیکنان خسته باشند یا نفرات مصدوم داشته باشیم بازی نمی کنیم . قول صد درصد برای بازی تدارکاتی نداده ایم . اول شرایط را می سنجیم و بعد تصمیم می گیریم .

وی در پایان تاکید کرد : می خواهم در انتها از تلاش تمام بازیکنانی که در این مدت در اردو بودند تشکر کنم . تمام نفرات سخت کوش بودند و متاسفم که نتوانستیم ۱۴ بازیکن با خودمان ببریم . فاصله بازیکنان ما با هم بسیار کم و انتخاب آنها سخت بود . شاید من دو برابر بازیکنان حسرت خوردم که نتوانستیم به جای ۱۰ بازیکن ، ۱۴ نفر را ببریم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه