تقوی : بندری ها از در سالن درآمدزایی میکنند !

1
185

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

تقوی ( سرپرست فرش آرا ) :محمدی در رختکن را نشکست / مسئولان سالن در بندرعباس از این در درآمدزایی میکنند !!!

 سید اکبر تقوی در مورد حوادث روز گذشته بین تیم‌های فوتسال آذرخش بندرعباس و فرش‌آرا مشهد در رقابتهای لیگ برتر فوتسال ، گفت : همانطور که اطلاع دارید وضعیت کنونی کشور از نظر شرایط اقتصادی خوب نیست و مشکلات اقتصادی باعث شده که به باشگاه‌ها هم فشار وارد شود .

وی در ادامه گفت : نزدیک به دو هفته است که باشگاه فرش‌آرا از باشگاه آذرخش درخواست داشته به دلیل اینکه پرواز مستقیم بندرعباس به مشهد در روزهای خاص انجام می‌شود در صورت امکان بازی روز جمعه یک ساعت  زودتر برگزار شود و حتی این درخواست از طرف کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال و سلیمانی دبیر کمیته فوتسال و ناظم الشریعه سر مربی تیم ملی  اعلام شده که متأسفانه مورد کم مهری ، کم لطفی مسئولان باشگاه آذرخش  قرار گرفته و اعلام کردند به دلیل پخش مستقیم بازی از شبکه استانی و همچنین به خاطر امنیت مسابقه مسئولان ارشد استانی این موضوع را قبول نمی‌کنند تا ساعت بازی تغییر کند .

سرپرست باشگاه فرش‌آرا گفت : حال سوالی که مطرح است مگر مسئولان باشگاه آذرخش مدعی پخش مستقیم این بازی نبودند چرا این بازی از شبکه استانی پخش نشد ؟ مسئولان این استان که مدعی امنیت این بازی بودند چرا فقط ۲ مامور نیروی انتظامی در نیمه اول برای امنیت این مسابقه فرستاده بودند ؟ حالا با توجه به عدم موافقت باشگاه آذرخش ، ما باید مسافت ۱۶۰۰ کیلومتری تا مشهد را طی کنیم که در حال حاضر در جاده هستیم و فکر می کنم ساعت ۱۰ شب به مشهد برسیم .

تقوی افزود : روز گذشته اتفاق خاصی صورت نگرفت و تمامی این حرف و حدیثها و اتفاقات مربوط به ۳۰ ثانیه آخر بازی بود که مربوط به یک ضربه پنالتی از روی نقطه اول به نفع آذرخش بود و تا آن لحظه این تیم ۳ بر یک بازی را باخته بود . عده‌ای تماشگر نما با چوب پولیکا و … جو سالن را به هم ریخته و بازیکنان ما را تهدید می‌کردند . ماجرا از این قرار بود که بعد از مهار پنالتی توسط مسعود محمدی در ۳۰ ثانیه آخر بازی متاسفانه داور دستور تکرار ضربه پنالتی را می‌دهد که این امر موجب اعتراض محمدی به داور می‌شود و از طرف دیگر دروازبان آذرخش به محوطه جریمه ما آمده و با محمدی درگیری لفظی پیش می‌آید که این موضوع باعث می شود که داور فقط محمدی را از زمین بازی اخراج کند .

وی در ادامه گفت : در پایان بازی و بعد از اخراج محمدی مسئولان سالن مدعی می‌شوند که وی از روی عصبانیت در سالن رختکن را شکسته که این موضوع اصلا صحت نداشته و به ناحق مبلغ ۲۵۰ هزار تومان از ما خسارت می‌گیرند . در اینجا بحث من پول نیست بحث اخلاق و انسانیت است . نکته جالب اینجاست که من تازه فهمیدم  این در از قبل شکسته شده و مسئولان این سالن مدتهاست که برای خود منبع درآمدی درست کردند . آنها از باشگاه شهروند ساری و مقاومت البرز بابت همین شکستگی در رختکن درخواست مبلغ کرده اند .

وی در پایان گفت : خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم و این پیروزی مبارک مردم خراسان باشد و از تمام بازیکنان و کادر فنی تشکر قدردانی می‌کنم که از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکردند . من مطمئنم مسعود محمدی دروازبان ما هیچ گونه برخوردی با کسی نداشته و تمام این حرفها کذب است و مطمئن باشید که ما فیلم این بازی را در اختیار کمیته اخلاق می‌گذاریم . من از مردم خوب و خونگرم بندرعباس به خاطر میزبانی خوب‌شان تشکر و قدردانی می‌کنم و این را با صراحت می گویم تمام این اتفاقات از سوی یک نفر است که می‌خواهد برای عملکرد ضعیفش خود را توجیه و مردم خوب استان هرمزگان را زیر سوال ببرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

یک دیدگاه

  1. یعنی اگه خودم سالن نبودم همه این حرفها رو باور میکردم .
    وقت هوچی گری و تشویش اذهان عمومی گذشت آقای تقوی .
    مسعود محمدی قبل از اخراج یک کارت زرد از داور دوم گرفت به علت هجوم و اعتراض به داور پس از متشنج کردن جو سالن و کولی بازی و درگیری بیخود و وقت کشی یه کارت زرد دیگه گرفت که منجر به اخراجش شد . وقتی تمکین از تصمیم داور نمیکنه می‌خواین حلوا حلواش کنن . متشنج شدن جو سالن برای کولی بازی تیم شماست .

افزودن دیدگاه