هفته سوم لیگ دسته اول … پر گل و دیدنی !

0
438

در هفته سوم لیگ دسته اول چه گذشت ؟

هفته سوم و پر گل لیگ دسته اول در روز جمعه ۶ مهر ۹۷ برگزار شد که نتایج متفاوتی کسب شد که با هم مرور میکنیم .

گروه اول
پاس ناجا ۳ الماس شهر قم ۰
سربازان انتظامی ۳ گل زدند تا روند خوب خود را ادامه دهند . از طرفی قمی ها هیچ نشانی از الماس بودن ندارند و کیفیت فنی مد نظر را تا به حال نشان ندادند . باید در هفته آینده منتظر بود تا شرایط این تیم را بررسی کرد . اما پاسی ها با نتایج خوبی گه گرفتند به ادامه لیگ امیدوارتر هستند . انها به رده دوم رسیدند و قمی ها در حوالی قعر جدول هستند .

نفت امیدیه ۳ خالص سازان زنجان ۱

نفتی ها به صورت ۳ گل خالص زدند تا ۳ امتیاز را امیدیه نگه دارند . زنجانی ها هر چه کردند نتوانستند برابر نفتی ها به نتیجه دلخواه برسند و در نهایت دست خالی ماندند . دو تیم در جدول همسایه هستند . نفتی ها در رده ۴ و زنجانی ها در رده ۵ هستند .

صدرا شیراز ۱ نام آوران رسالت ساری ۵
تمام تجربه یاران احمدی به کارشان آمد تا بالاخره به یک پیروزی پر گل برسند . شیرازی ها کاملا تسلیم بودند و کاری از پیش نبردند . زدن ۵ گل شرایط روحی ساروی ها را بهتر کرد تا به اولین پیروزی خود دست پیدا کنند . رسالت با همین پیروزی به رده سوم امد و صدرا را در قعر جدول نگه داشت .

شهرداری رشت ۱ هاپیرشهر شاهین شهر ۱
تساوی کم گل در رشت با تنها یک گل برای هر تیم به ثمر رسید تا هر تیم اندازه گلهایی که زده امتیاز ببرد . اگر چه این تک امتیاز برای هیچ کدام به کار نیامد . این تساوی اگر چه رشتی ها را در صدر گروه نگه داشت ، اما برای هاپیری ها جمع امتیاز را به ۲ رساند .

گروه دوم
شهرداری قزوین ۵ رعد پدافند اصفهان ۳
در پرگل ترین بازی روز ، قزوینی ها اولین برد خود را کسب کردند . در حالیکه بازی را عقب بودند . اما با تمام قوا جنگیدند تا در خانه دست خالی نمانند . اصفهانی از گلهایی که زدند مراقبت نکردند و باختند . جای دو تیم در جدول عوض شد و قزوینی ها به رده ۶ و اصفهانی ها به رده ۷ جدول رفتند .

مقاومت تهران ۲ رامک شیراز ۳
دیگر تیم سرباز تهرانی ، در خانه به شیرازی ها باخت تا دست خالی بماند . ۳ گل تیم مهمان ، برای ۳ امتیاز کافی بود . رامک با این پیروزی شیرین صدرنشین شد .

مقاومت اقلید ۴ شاهین کرمانشاه ۴
تساوی پر گل دو تیم بسیار دیدنی بود‌ . اما سهم هر تیم تنها ۱ امتیاز شد . اقلیدی ها نشان دادند که گلزن هستند . اما خوب هم گل میخورند . شاهینی ها با همین تک امتیاز تا رده سوم جدول پیش رفتند . اما اقلیدی ها در قعر جدول هستند .

ایرالکو اراک ۲ سفیر گفتمان تهران ۱

دیداری که ۲ اخراج داشت ، در نهایت به سوو اراکی ها شد تا در جدول صعود خوبی داشته باشند . حالا آنها با ۷ امتیاز در رده دوم هستند .
از طرفی سفیر هم نتایج خوبی گرفته بود و امیدوار زود با کسب پیروزی روند خود را ادامه دهد که نشد و تا رده ۴ سقوط کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه