پیرس : ایران یکی از بهترین تیم‌های دنیا است برای قدرتمند شدن تمرینات فشرده‌ای داریم !

0
217

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایلنا :

هیگور پیرس دروازه‌بان برزیلی الاصل تیم ملی فوتسال ژاپن در خصوص تساوی تیمش مقابل ایران در تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبریز ، اظهار داشت : به خوبی می‌دانستیم که ایران یکی از بهترین‌ تیم‌های فوتسال دنیا است و بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم اما بازی خوبی مقابل این تیم انجام دادیم .

وی ادامه داد : در دیدار قبلی که مقابل ایران داشتیم نتیجه را به این تیم واگذار کرده بودیم و نیاز داشتیم که در این دیدار به پیروزی یا به تساوی دست پیدا کنیم . ایران در این دیدار میزبان بود و این موضوع کار ما را سخت می کرد .

دروازه‌بان ژاپن تصریح کرد : ما تدابیر زیادی برای پیروزی مقابل ایران اندیشیده بودیم اما به هرحال بازی سختی بود و باید با تمام توان مقابل این تیم بازی می‌کردیم . ما برای قدرتمند شدن ژاپن تمرینات فشرده‌ای داریم و امیدواریم در تورنمنت‌های بین‌المللی آینده نتایج بهتری کسب کنیم .

پیرس در ارتباط با دیدار آخر تیمش در تورنمنت چهارجانبه مقابل بلاروس گفت : بلاروس تیم قدرتمندی است و در دفاع ، بسیار خوب عمل می‌کند . ما بازی این تیم مقابل ایران را تماشا کردیم و تقریبا آنالیز خوبی نسبت به این تیم داریم . اما به هرحال برای عنوان سومی حتی شاید دومی باید مقابل این تیم به پیروزی برسیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه