ناظم الشریعه : پدیده های درخشان فوتسال ایران در راه هستند و بازیکنان اصلی را کنار گذاشته ایم !

0
157

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

محمد ناظم الشریعه دوشنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل ژاپن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شاید از لحاظ کلی ناراضی ترین فرد من باشم ، افزود : اگر توپ بازیکنانم که سه بار به تیر خورد ، گل می شد ، شرایط تغییر می کرد .

وی خاطرنشان کرد : به رغم تذکراتی که داده بودم ، روی ضربات ایستگاهی و بی تجربه گی گل خوردیم .

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران یادآور شد : در کل بازی خیلی خوبی انجام دادیم و تیم ژاپن با همان ترکیبی در این مسابقات شرکت کرده است که در مسابقات قهرمانی آسیا نیز بود .

وی با اشاره به اینکه نسل جدید در فوتسال ایران فرصت حضور در تیم ملی را پیدا کرده است ، عنوان کرد : بازیکن جوان به معنی زیر ۲۰ سال بودن نیست ، بلکه منظور رده سنی ۲۵-۲۴ ساله هاست که در لیگ برتر می درخشند و نباید از آنها چشم پوشی کرد .

وی با اشاره به در پیش بودن مسابقات ۲۰۲۰ ادامه داد : اصغر حسن زاده و مهدی جاوید با ۳۱ سال عنوان بهترین بازیکن آسیا را کسب کردند بنابراین بازیکنان کنونی تیم ملی فرصت زیادی برای افتخار آفرینی دارند .

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در ارتباط با دیدار تیمش مقابل اوکراین گفت : اوکراین از نظر فیزیکی شرایط بهتری دارد اما ژاپن از نظر تکنیکی بهتر است .

ناظم‌ الشریعه در پایان گفت : در بازی با ژاپن هماهنگ تر از بازی با بلاروس بودیم ؛ نتیجه بازی با اوکراین مهم نیست چرا که ما به دنبال میدان دادن به بازیکنان جوان هستیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه