مدیران اصفهانی تیمداری واقعی را می‌فهمند / از حضور بازیکن جوان اصفهانی استقبال می‌کنیم !

0
167

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از اصفهان اسپورت :

دروازه بان ملی پوش نامی نو اصفهان با اشاره به این که تیمش از ابتدای فصل با دغدغه‌های زیادی روبرو بوده ، گفت : خوشبختانه در اصفهان مدیران باشگاه ها معنا واقعی تیم داری را می‌فهمند و امیدوارم همه با هم به تیم نامی نو تا پایان فصل کمک کنیم .

فرزانه توسلی در گفت وگویی اظهار کرد : خدا را شکر بعد از ۶ هفته بلاتکلیفی تیم احساس می‌کنم به شرایط مطلوب نزدیک شدیم . از اول فصل که تیم بسته شد مشکلات اسپانسر و مالی داشتیم که موجب شد تمرکز کاملی نداشته باشیم . با لطفی که مسئولان نامی نو داشتند و این تیم را از میانه راه قبول کردند به اصفهان آمدیم ، در شرایطی به مصاف تیم پارس آراء رفتیم که تنها یک جلسه تمرین در اصفهان داشتیم البته نتوانستیم بازی مدنظر خود را در زمین پیاده کنیم .

وی افزود : مطمئن هستم روند تیم روز به روز بهتر خواهد شد . چرا که دیگر دغدغه‌های ذهنی برای بازیکنان وجود ندارد و می دانیم که در اصفهان مسئولان باشگاه ها به خوبی با مدیریت و تیمداری به معنای واقعی آشنا هستند و امیدوارم بتوانیم جواب زحمات آن‌ها را بدهیم و هفته به هفته بهتر شویم و به شرایط آرمانی نزدیک شویم و امتیازاتی که در هفته قبل از دست دادیم را با همدلی که خواهیم داشت جبران می‌کنیم .

وی ادامه داد : از اسپانسر جدید تیم که در میانه راه و شرایطی که همه می دانیم از نظر اقتصادی وضعیت خوب نیست و اقتصاد بالا و پایین زیادی دارد و نگاه ها به ورزش بانوان که من فکر می‌کنم نسبت به قبل حتی کمتر شده است تشکر می‌کنم که در کنار ما قرار گرفتند تا تیم را حمایت کنند . از روزی که در اصفهان اقامت داشتیم شرایط تا کنون خوب و مساعد بوده امیدوارم تا آخر فصل این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم در کنار هواداران اصفهانی جشن قهرمانی بگیریم و بعد با خاطره‌ای خوش برویم .

دروازه بان ملی پوش نامی نو در خصوص وضعیت سالن و کف پوش آن گفت : شرایط سالن فوق العاده است ، می‌توانم بگویم نه تنها ما بلکه بقیه تیم‌هایی که به این سالن می‌آیند از یک کف پوش مناسب و با کیفیت و سالن استاندارد استفاده می‌کنند . پیش از این در اردویی که تیم ملی در اصفهان داشت در این سالن تمرین کردیم . همه می‌دانند که استانداردترین سالنی است که در بخش بانوان وجود دارد سالن اصفهان است .

توسلی خاطر نشان کرد : خوشحالم اصفهان که یکی از قطب‌های قوی ورزش در کشور است در لیگ برتر فوتسال بانوان تیمداری می‌کند و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه دار باشد .

وی با استقبال از حضور بازیکنان جوان اصفهانی برای اضافه شدن به ترکیب تیم نامی نو تاکید کرد : قطعاً من موافق هستم که بازیکنان جوان اصفهان را در کنار تیم داشته باشیم . این تیم ملی پوش و بازیکن با تجربه زیاد دارد که در کنار این بازیکنان بازی کردن می‌تواند تجربه خوبی برای جوانان باشد ، همچنین حضور یاری سرمربی تیم که سرمربی تیم ملی جوانان هم هستند یک امتیاز ویژه برای تیم ما و فوتسال اصفهان است . من نیز به شخصه دوست دارم که بچه‌های اصفهان را در کنار تیم داشته باشیم و به تیم اضافه شوند .

وی تصریح کرد : امیدوارم همگی ما را از خودشان بدانند . ما الان در اصفهان و برای نام اصفهان تلاش و رقابت می‌کنیم و به نوعی ما بومی اصفهان هستیم . امیدوارم که در کنار ما بقیه هم به تیم کمک کنند که روند تیم رو به جلو و قهرمانی باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه