صانعی ، سرمربی تیم فوتسال المپیک : برای تیم زیر ۱۸ سال از ۶۴۰ نفر تست گرفتیم !

0
232

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

علی صانعی ، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال زیر ۱۸ سال گفت :

حدود یک سال است که کار را شروع کردیم و تا به امروز ۶۴۰ نفر توسط کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت و از آنها تست گرفته شده و نزدیک به ۵۰ هفته تمرینات خود را برگزار کردیم و ۳۰ هفته است با ۲۰ نفر اصلی کار خود را آغاز کردیم .

سرمربی تیم فوتسال المپیک ادامه داد : فردا ۱۰ نفر اسامی نهایی خود را جهت حضور در المپیک اعلام می‌کنیم . طبق برنامه‌ریزی که صورت گرفته قرار است بامداد دوشنبه ، دهم مهرماه راهی امارات و از آنجا به بوینس آیرس می‌رویم . حدوداً زمان حرکت ما از کمپ تیم ملی به محل برگزاری مسابقات ۳۵ ساعت زمان می‌‌برد .

صانعی گفت : ۱۶ مهرماه ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران اولین بازی خود را با جزایر سلیمان برگزار می‌کنیم و در دومین بازی به مصاف برزیل و به ترتیب روسیه و کاستاریکا می‌رویم . همانطور که اطلاع دارید همیشه در المپیک بهترین‌های جهان حضور دارند و در آنجا کار واقعاً سخت است .

وی افزود : علیرغم تلاش‌های مکرر ، بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم ، بازی با برزیل به خاطر مسائل اقتصادی و بازی با روسیه به دلیل هم‌گروهی بودن با آنها بازی انجام نشد . تیم‌های دیگری هم پیشنهاد داده بودند از لحاظ سطح تیمی با ما یکسان نبودند . به این دلیل که بازی کردن با آنها زیاد مناسب تیم ما نبود .کارمان سخت است ، اما بازیکنان از لحاظ تاکتیکی و آمادگی جسمانی آماده و سرحال هستند ، فقط بحث تجربه است که بازیکنانم ندارند .

صانعی در پایان گفت : در حال حاضر با ۱۰ بازیکن که ۲ دروازه‌بان و ۸ بازیکن است در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنیم که این موضوع کار را نه تنها برای ما سخت کرده ، بلکه برای سایر تیم‌ها هم سخت است . به این دلیل که در صورتی که بازیکنی کارتی دریافت کند و یا مصدوم شود بازیکن دیگری نیست که جایگزین آن‌ها شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه