بازیکن تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز : چرا باید یک تیم لیگ برتر با مینی‌بوس از شیراز به اصفهان بیاد ؟!

0
159

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

بازیکن تیم فوتسال بانوان پارس آراء شیراز با اشاره به مشکلات مالی تیمش گفت : تمامی تیم‌ها و از جمله ما با مشکلات مالی روبرو هستیم برای رسیدن به این بازی از شیراز ۱۷ نفر در یک مینی بوس بودیم و خستگی زیادی را تحمل کردیم .

پرستو کهن در خصوص بازی تیمش مقابل نامی نو اظهار کرد : بازی خوبی بود . بچه‌های ما سال اولی است که در لیگ برتر بازی می‌کنند و هنوز خود را باور ندارند . وگرنه نتیجه‌ای با این اختلاف زیاد نباید به وجود می‌آمد .

وی ادامه داد : بازیکنان ما آن قدر بی تجربه هستند و قبل از بازی استرس زیادی داشتند که از قبل خود را بازنده می‌دانستند . اکثر بازیکنان نامی نو بچه‌های تیم ملی هستند و خیلی خوب بودند . امیدوارم در دربی شیراز بتوانیم جبران کنیم .

وی افزود : کف پوش سالن بسیار عالی بود و به آن عادت نداشتیم . اما آن چه بیش از همه ما را اذیت کرد زمان زیادی بود که در راه بودیم و خستگی زیادی را تحمل کردیم . مشکل مهمی که تیم ما و بیشتر تیم‌های دیگر با آن روبرو هستند نبود اسپانسر است . ما از شیراز تا اصفهان را با مینی بوس آمدیم . چرا ۱۷ نفر بازیکن در سطح لیگ برتر باید این گونه بین شهرها برای رسیدن به مسابقه تردد کنند .

کهن تصریح کرد : در کل خستگی که داشتیم اجازه نداد کارآیی همیشگی را داشته باشیم اما اینها دلیلی برای توجیه بازی بدی هم که در زمین داشتیم نمی‌شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه