ناظم الشریعه : بازی سختی مقابل بلا روس داشتیم !

0
115

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

محمد ناظم الشریعه پس از پیروزی تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل تیم بلاروس در جمع خبرنگاران افزود : در بازی اول هم حریف سخت بود و هم مسابقه سختی داشتیم و این درحالی است که بازیکنانم هم در شرایط ایده آل نبودند .

ناظم الشریعه با بیان اینکه بعضی از بازیکنان برای اولین بار بود که پیراهن تیم ملی را می پوشیدند ، خاطرنشان کرد : به رغم اینکه نتیجه بازی برای ما مهم نبود و بیشتر می خواستیم بازیکنان را محک بزنیم ولی این برد باعث شد تا شاگردانم از لحاظ روحی و روانی به شرایط خوبی دست یابند .

سرمربی تیم ملی فوتسال یادآور شد : خیلی خوشحال هستم که در نیمه دوم بازی سوار بر بازی شدیم ، ولی این پیروزی نباید باعث شود تا دیگر حریفان را ضعیف پنداریم ، زیرا اوکراین در بازی امروز خود نشان داد تیم سرسخت و تا دقیقه پایانی ، دنبال توپ و پیروزی است و مطمئن هستم مقابل این تیم بازی سختی خواهیم داشت .

وی در مورد برنامه های آتی تیم ملی فوتسال عنوان کرد : در آبان ماه سفر پنج شش روزه ای به برزیل داریم و بعد تورنمنت قزاقستان را در پیش خواهیم داشت که از لحاظ رنکینگ ، بهترین های جهان در این مسابقات حضور خواهند داشت .

ناظم الشریعه ادامه داد : همچنین در دی ماه بازی با اسپانیا را خواهیم داشت که به نوبه خود در رشد و توسعه و پیشرفت بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان بسیار تاثیر گذار خواهند بود .

تورنمنت چهار جانبه فوتسال تبریز به مناسبت تبریز ۲۰۱۸ بین تیم های ایران ، بلاروس ، ژاپن و اوکراین از یکم تا سوم مهر ماه در سالن پورشریفی تبریز در حال برگزاری است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه