بازیکنان شهروند ساری شارژ مالی می شوند !

0
133

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

محمد اسماعیل پور سرمربی تیم شهروند ساری عصر روز یکشنبه در گفتگویی افزود : تاکنون به خاطر مشکلات مالی گریبانگیر باشگاه شهروند ساری ، هیچ رقمی از مبلغ قرارداد بازیکنان به آنها پرداخت نشده است .

وی خاطرنشان کرد : مدیریت باشگاه پیش از انعقاد قرارداد نسبت به تاخیر احتمالی پرداخت ها در نیم فصل اول با بازیکنان صحبت کرد و با توافق دوطرفه قرارداد انجام شد .

سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری شهروند ساری اضافه کرد : با شارژ مالی که بزودی از سوی باشگاه شهروند ساری به بازیکنان خواهد شد ، آنها بازی محکمی را در سالن سید رسول حسینی در برابر هواداران خود انجام می دهند و امید می رود تا از این صدرنشین امتیاز بگیرند .

اسماعیل پور گفت : بازیکنانش ۶ هفته از رقابت های لیگ را با برد پشت گذاشتند و بیشترین برد در خارج از خانه رخ داد و این کار روحیه بازیکنان را برای قرارگیری در برابر تیم های متمول و پرمهره افزایش داد .

وی اضافه کرد : گیتی پسند یکی از تیم های متمول و پرمهره از لحاظ در اختیارگرفتن بازیکنان تیم ملی است و حتی نتیجه مساوی با این تیم و کسب یک امتیاز نیز برای تیم ما امیدوارکننده است .

اسماعیل پور اظهار داشت : تیم شهروند ساری اگرچه از لحاظ پتانسیل مدیریتی و بازیکن سازی نسبت به اکثر تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال در سطح مطلوبی قرار دارد ، ولی از لحاظ بنیه مالی به دلیل عدم حمایت مالی از سوی اسپانسرهای خصوصی و دولتی وضعیت خوبی نداشته و نیازمند مساعدت است .

این بازیکن اسبق شهروند ساری معتقد است که اگر شهروند ساری از لحاظ امکانات و تجهیزات ورزشی ( سالن استاندارد ) ، حمایت مالی و معنوی همسطح تیم هایی چون مس سونگون ، گیتی پسند و تاسیسات دریایی را در اختیار داشت ، قهرمانی در این رقابت ها برای این تیم دور از دسترس نبود .

تیم گیتی پسند که از ۱۰ بازی لیگ برتر فوتسال ۲۵ امتیاز اندوخت ، جمعه ششم مهرماه سال جاری میزبان شهروند ساری است که با همین تعداد بازی و ۱۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و برد میزبان می تواند زمینه صعود به رده دوم را برای نخستین بار در تاریخ ۱۷ ساله حضور تیم شهروند در فوتسال فراهم کند .
در رقابت های لیگ برتر فوتسال ۱۴ تیم حضور دارند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه