لیلا صوفی زاده : همیشه کنار مظفر یک مشاور فنی خوب بود !

0
139

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما :

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت : مظفر سرمربی سابق تیم ملی فوتسال همیشه از وجود مشاور فنی قوی بهره می‌برد . با انتخاب مربی جدید هم می‌توانیم از وجود مشاوران فنی خوب استفاده کنیم .

لیلا صوفی زاده درباره جایگزین شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان توضیح داد : گزینه‌های مورد نظر خود را معرفی کرده ایم . مربیانی که تجربه کار در لیگ برتر و تیم ملی فوتسال دارند . اواسط مهر جلسه‌ای با حضور نمایندگان کمیته فنی فوتسال ، سازمان تیم‌های ملی و کمیته بانوان برگزار می‌شود و بهترین گزینه را انتخاب می‌کنیم .

او درباره پیوستن مظفر به تیم ملی فوتسال بانوان کویت و از دست رفتن فرصت همکاری با او در ایران گفت : مظفر جزء مربیان خوب بود ؛ اما نمی‌توان گفت که غیر از ایشان کسی را قبول نداریم . فراموش نکنیم که مظفر هم علی صانعی را به عنوان یک مشاور فنی خوب در زمان قهرمانی آسیا و قبل از آن همراه خود داشت .

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال ادامه داد : امیدوارم باز هم در کنار مربیان خانم از تجربه مشاوران فنی خوب هم استفاده کنیم تا افتخارآفرینی فوتسال بانوان ادامه داشته باشد .

صوفی زاده با اشاره به اینکه اردو‌های تیم ملی فوتسال بانوان از آبان شروع می‌شود ، گفت : اسفند امسال مسابقات دوستانه‌ای با تیم ملی روسیه خواهیم داشت . بازیکنان ملی درگیر لیگ برتر باشگاهی هستند که تا پایان دی به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و چهار تیم اول در پلی آف مشخص می‌شوند . با این شرایط امکان برگزاری اردو‌های فشرده مانند اردو‌های قبل از مسابقات آسیا را نداریم .

او همچنین در پاسخ به اینکه فوتسال بانوان تا دو سال آینده رویداد دیگری در پیش ندارد ، تاکید کرد : کاری به رویداد‌های بین المللی نداریم . برنامه‌ها و سیستم کار تیم ملی متفاوت است و نمی‌توانیم بازیکنان ملی را تنها با توجه به حضور در مسابقات لیگ برتر رها کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه