تلاش آمریکا برای نرسیدن میزبانی جام جهانی فوتسال به ایران !

0
116

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

ایران که یکی از قدرت‌های برتر فوتسال جهان و آسیاست با توجه به تجربه موفق در برگزاری مسابقات مختلف جهانی و قاره‌ای در این رشته یکی از نامزدهای برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ به شمار می‌رود و از شانس کمی در این زمینه برخوردار نیست . با این وجود فدراسیون فوتبال آمریکا تلاش‌هایش را برای نرسیدن میزبانی به ایران آغاز کرده است . آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند از طریق مذاکره با سایر کشورها با حمایت از میزبانی کاستاریکا مانع از موفقیت ایران در رسیدن به میزبانی این رقابت‌ها شوند .

نمایندگان فدراسیون فوتبال آمریکا همچنین به دلیل برخی مشکلات و تحریم‌ها ایران را فاقد صلاحیت برگزاری این رویداد دانسته‌اند . با این وجود تلاش‌های ایران برای کسب میزبانی مسابقات جام جهانی فوتسال در سال ۲۰۲۰ ادامه دارد و از طریق رایزنی با مسئولان فیفا از جمله شخص اینفانتینو دنبال می‌شود .

با توجه به ارتباط نزدیک مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با اینفانتینو رئیس فیفا و همچنین علی کفاشیان با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ، امکان افزایش شانس ایران برای کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ وجود دارد . کفاشیان که رئیس کمیته فوتسال AFC نیز هست در این زمینه رایزنی‌های ویژه‌ای را آغاز کرده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه