کفاشیان : موفقیت فوتسال مرهون تلاشهای بازیکنان و کادر فنی است !

0
85

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

علی کفاشیان ، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با حضور در جمع ملی پوشان فوتسال گفت : به جامعه فوتسال به خاطر حضور شما که برتررین ها هستیند تبرک می گویم . در طول سالهای مدیریتم در ورزش ، معتقدم فوتسال یکی از بهترین تیم ها و بازیکنان را دارد و ما قدردان شما بازیکنان و کادر فنی پر تلاش هستیم . باید در حد توانمان از زحمات شما قدرشناسی کنیم و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد .

وی در ادامه بیان کرد : با توجه به مشکلات موجود تمام سعیمان این است که برنامه های فوتسال و دیدارهای تدارکاتی را پیش ببریم تا کادر فنی به اهداف خود برای حضور موفق در رقابتهای مهم جهانی برسد و بازیکنان آمادگی لازم را داشته باشند .

رییس سازمان لیگ در ادامه بیان کرد : سعی ما بر این است که لیگ را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم . حضور فعال شما در لیگ و بعد از آن در تیم ملی باعث می شود تا فوتسال پویایی داشته باشیم . در سطح آسیا فوتسال در اختیار ما است . در سطح جهان هم سوم هستیم و باید بهتر از این باشیم . فوتسال ما جایگاه این را دارد که در جهان نیز برترین باشد که این برترین بودن با تلاشهای مستمر شما بازیکنان رخ خواهد داد . در واقع موفقیت فوتسال مرهون تلاشهای بازیکنان و کادر فنی است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه