صالح : پیشکسوتان برای کمیته فوتسال اهمیتی ندارند / زور آقایان به صداوسیما نمی‌رسد !

0
139

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

علی کفاشیان در پایان دومین سال حضورش در کمیته فوتسال با توجه به اجرا نشدن وعده‌هایش ، با انتقاد اهالی این رشته و کارشناسان مواجه شده است . ناصر صالح ، مربی پیشین تیم ملی و مدرس بین‌المللی فوتسال نیز در این زمینه معتقد است ، کفاشیان نتوانسته از افراد باتجربه و توانمند در فوتسال بهره ببرد و در بخش‌هایی هم‌چون جذب اسپانسر و پخش زنده رویدادهای فوتسالی نیز ناموفق بوده است . پاسخ‌های این پیشکسوت فوتسال درباره عملکرد سرپرست کمیته فوتسال را در ادامه می‌خوانید :

آقای صالح ! ارزیابی کلی شما از عملکرد علی کفاشیان از سال ۱۳۹۵ تاکنون چیست ؟

ابتدا یک سوال دارم ؛ در کدام قسمت از ورزش کشور ، افراد باتجربه و با دانش و متعهد مشغول به‌کار هستند ؟ فوتسال کشور هم مانند بقیه رشته‌هاست . معتقدم یک مدیر فوتسالی توانمند باید از فکر افراد با تجربه و توانمند برای پیشرفت فوتسال کشور استفاده کند . زمانی که برای کمیته فوتسال کشور اهمیت ندارد از پیشکسوتان فوتسال که سال‌ها به فوتسال کشور خدمت کرده‌اند ، حتی یادی بکند ، دیگر چه توقعی باید داشت . آقای کفاشیان نیز به اندازه تجربه و دیدگاه‌شان به فوتسال برای این رشته مفید بوده است .

آیا وضعیت تیم ملی به لحاظ امکانات ، بازی تدارکاتی و … بهبود یافته است ؟

اگر هزار بازی تدارکاتی هم داشته باشیم ، ابتدا باید نگرش بازیکنان تیم ملی تغییر کند . آن ها باید بدانند که برای سربلندی پرچم کشور ایران تلاش کنند نه این که برای بهترین بازیکن شدن در مقابل هم باشند . معتقدم باید با بازیکن سالاری در فوتسال کشور مقابله کرد .

آیا بهبودی در زمینه پخش زنده و اسپانسرینگ فوتسال حاصل شده است ؟

مشخص است که خیر .

میزان اقبال عمومی به فوتسال و افزایش هوادار در این رشته را چطور می‌بینید ؟

اصولا اقبال عمومی به فوتسال در استان‌های کشور به غیر از تهران بهتر است .

نقاط ضعف و قوت کمیته فوتسال در این ۲ سال ؟

بهتر است این سوال از مدیران تیم‌ها مطرح شود که بیش‌تر درگیر با این کمیته هستند .

نقش کمیته فوتسال را در نابسامانی باشگاه‌ها و ناامیدی و کناره‌گیری آن‌ها چقدر می‌دانید ؟

اعتقاد دارم کمیته فوتسال ، زورش به صدا وسیما نمی‌رسد تا آن‌ها را مجاب به پخش بازی‌ها کند و اسپانسرها علاقه به حضور در فوتسال داشته باشند . باید فدراسیون به دنبال مقامی قوی در کشور باشد تا با کمک آن مقام ، این مشکل حل شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه