طاهری : فوتسال فراموش شده است / تاوان جوانگرایی می دهیم !

0
318

محمد طاهری ، درباره شکست سنگین تیم فوتسال مقاومت قرچک مقابل مس سونگون در لیگ برتر فوتسال گفت : از مردم قرچک که همیشه کنار ما هستند عذرخواهی می کنم . تیم ما بسیار جوان و تازه ابتدای راه است . بازیکنان تیم قرچک نیاز به زمان دارند . اکثر نفرات دوران خدمت سربازی خود را طی می کنند . مقاومت تاوان جوانگرایی اش را می دهد ولی بازیکنانش آینده دار هستند . نفرات این تیم حتی در آینده می توانند به تیم ملی خدمت کنند .

وی ادامه داد : بازی با مس بدون حاشیه برگزار شد ولی تجربه بازیکنان حریف چربید و ما شکست خوردیم .

طاهری درباره بلایی که لیدرهای تیم مقاومت بر سر فرهاد فخیم بازیکن تیم مس آوردند ، اظهار کرد : فرهاد رفیق قدیمی من است و ما سالهای خوبی کنار هم داشتیم . واقعا از این اتفاق که سه چهار نفر رقم زدند ، ناراحت شدم . البته این نفرات پشیمان شدند و حتی معذرت خواهی هم کردند . فرهاد فخیم جزو افتخارات و سرمایه های فوتسال ایران است و به عنوان یک قرچکی از او مجددا عذرخواهی می کنم .

بازیکن تیم مقاومت قرچک با اشاره به مشکلاتی که فوتسال با آن دست به گریبان است ، گفت : آنقدر شرایط فوتسال بد بوده که افرادی مثل وحید شمسایی و حسین شمس که سالیان سال برای این رشته زحمت کشیده اند ، الان در فوتسال نیستند . کسانی هم که قبلا خدمت کرده بودند ، الان در فوتسال نیستند . خود من هم اوایل فصل بیرون بودم و بعد از چند هفته به تیم مقاومت اضافه شدم . سالها در فوتسال بوده ام و برایم سخت است که از این رشته دور شوم .

طاهری خاطرنشان کرد : ۱۲ سال پیراهن مقدس تیم ملی فوتسال را پوشیدم و ۲۰۰ بازی انجام دادم و بیش از ۱۷۰ گل به ثمر رساندم . دلم برای این رشته می سوزد . دوست دارم فوتسال زیادتر دیده شود . اکثر رشته های ورزشی از تلویزیون پخش می شود و اسپانسر سراغ آنها می رود ولی در فوتسال اینطور نیست . سال گذشته چند بازی از شبکه ورزش پخش زنده می شد ولی امسال از همان مقدار بازی هم خبری نیست . فوتسال باید دیده شود .

وی افزود : وقتی تیم ملی فوتسال در یک رویداد شرکت می کند ، مدتی مسابقاتش را پخش می کنند و بعد همه چیز تمام می شود . ایران در جام جهانی عنوان سوم را به دست آورد ولی از یادها رفت . ما عنوان قهرمانی آسیا را هم به دست آوردیم ولی همه چیز فراموش شد . فوتسال مورد علاقه تمام مردم ایران است ولی آنطور که باید در خور تیم سوم جهان به آن پرداخته نمی شود . با این وضعیت ، کسانی که قصد سرمایه گذاری و تیمداری دارند دلسرد می شوند .

ملی پوش سابق فوتسال ایران درباره کنار رفتنش از تیم ملی هم گفت : در این باره صحبتی ندارم . در ۱۲ سالی که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم ، از جان و دل مایه گذاشتم و هر موقع نیاز بود در خدمت تیم ملی کشورم بودم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه