ساکت : جوان ها در کنار بازیکنان با تجربه رشد می کنند !

0
349

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

محمدرضا ساکت ، دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی فوتسال گفت : شاهد تمرین بازیکنان با انگیزه و تلاش فراوان در اردو هستم . استراتژی که تیم ملی فوتسال بزرگسالان در پیش گرفته خوشبختانه باعث می شوند تا آینده فوتسال درخشان شود . حضور بازیکنان جوان و با انگیزه در میان با تجربه ها باعث می شود تا در آینده شاهد رشد بیش از پیش فوتسال باشیم .

وی در ادامه بیان کرد : طبق اطلاعاتی که دارم شاهد هستم بهترین های لیگ در این اردو حضور دارند . شاهد حضور نسل جدید در فوتسال هستیم . نسل جدیدی که در کنار بازیکنان با تجربه پرورش پیدا می کند و پشتوانه خوبی را برای فوتسال ایران رقم خواهند زد .

دبیرکل فدراسیون فوتبال د رادامه بیان کرد : علیرغم تمامی مشکلاتی که وجود دارد ، برنامه های مختلفی برای تیم های ملی در نظر گرفته شده که نزدیکترین آن ، تورنمنت چهارجانبه فوتسال در تبریز است که با حضور تیم های ژاپن ، اکراین ، بلاروس و ایران برگزار می شود .

ساکت در پایان گفت : نگاه بلند مدتی که در رده نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان در بخش فوتسال ایجاد و هارمونی فنی خوبی بین محمد ناظم الشریعه و علی صانعی وجود داشته باشد و این اتفاق خوب باعث شده تا موفقیت را شاهد باشیم و برای این موفقیت بدون شک فدراسیون فوتبال از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه