مدیر عامل شهرداری ساوه خبر داد : جریمه ۲۰ درصدی برای بازیکنان و کادر فنی شهرداری ساوه / جدایی مربی دروازبانان از کادر فنی !

0
245

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری ساوه :

حامد تسبیحی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ساوه از کسر ۲۰ درصدی از قرارداد اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم خبر داد .

حامد تسبیحی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ساوه پس از کسب نتایج ضعیف تیم فوتسال از کسر قرار داد بازیکنان تیم خبر داد و گفت : در این فصل از مسابقات لیگ برتر به دلیل شروع دیرهنگام فعالیت باشگاه مشکلاتی از قبیل عدم بدنسازی بازیکنان و مشکلات هماهنگی فنی را داشتیم اما سعی کردیم با حمایت کامل از کادر فنی و بازیکنان و تهیه امکانات و نیازهای درخواستی ، فضای ارامی برای انها فراهم اوریم تا رفته رفته پیشرفت در نتایج و عملکرد مشاهده شود .
اما پس از تلاشهای بسیار هنوز تیم به شرایط مورد نظر ما نرسیده و از هفت بازی این فصل در ساوه شش شکست در کارنامه تیم ثبت شده که هرگز در حد سابقه و نام باشگاه نیست و به همین دلیل پس از کسب مجوز از شهردار ساوه تصمیم گرفتیم ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی باشگاه کسر شود . امیدواریم در هفته های اینده شرایط باشگاه تغییر کرده تا تماشاگران پرشور ساوجی خوشحال و راضی به خانه بروند .

حامد تسبیحی در خصوص جدایی مربی دروازبانان افزود : اقای حسین رضایی در مدت همکاری با باشگاه تلاش زیادی داشت و زحمات فراوانی برای باشگاه کشید اما با ارسال نامه ای به دلیل مشکلات شخصی از ادامه همکاری عذرخواهی کرد . ما نیز با توجه به مشکلات شخصی و درخواست ایشان با استعفای وی موافقت کردیم و برایش در ادامه زندگی ارزوی موفقیت می کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه