فخیم : لیدرهای قرچک با مشت مرا زدند / از هم تیمی هایم خیلی ناراحتم / خوب شد لیدرهای تیم حریف مرا زدند تا دوستانم را بهتر بشناسم !

0
256

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

فرهاد فخیم بازیکن باتجربه تیم مس سونگون یک روز پیش از بازی با تیم مقاومت در قرچک و هنگام تمرین در سالن این شهر از سوی تعدادی از لیدرهای تیم مقابل مورد ضرب و شتم قرار گرفت . فخیم با بیان اینکه از چند روز پیش بابت حضورش در قرچک تهدید شده بود ، از هم تیمی ها و دوستانش در تیم مس هم به خاطر حمایت نکردن از او هنگام ضرب و شتم گلایه کرد و گفت : خوب شد کتک خوردم تا دوستانم را بهتر بشناسم .

مشروح گفتگوی فخیم با در ذیل می آید :

چه مشکلی بین شما و لیدرهای تیم مقاومت قرچک بود که یک روز قبل از بازی به شما حمله کردند ؟

چند نفر از لیدرهای قرچک از چند هفته پیش مرا تهدید می کردند که اگر به قرچک بیایی فلان می کنیم . من که بچه نیستم و به تیمم تعصب داشتم . روز قبل از بازی هم هنگام تمرین ریختند سر من . البته باید از آنها تشکر کنم !

چرا تشکر ؟!

چون باعث شدند رفقایم را بشناسم . هم تیمی هایم حتی جلو هم نیامدند و لیدرها هرچه دلشان خواست گفتند و هرکاری دلشان خواست کردند . برای مردم قرچک احترام قائلم . حتی در این شهر لیدرهای خوبی هم هستند اما برای تعدادی از آنها متاسفم که به خانواده من توهین کردند . مشکل شما من هستم ؛ چه کار با زن و بچه ام دارید ؟

یعنی از دست هم تیمی های خودتان ناراحت و دلخور هستید ؟

بله از دستشان خیلی ناراحتم . ما ۲۰ نفر بودیم اما لیدرها چهار پنج نفر بودند . آنها سر من ریختند ولی یک نفر از تیم مس کمکم نکرد . دیگر کنار هم تیمی هایم نمی ایستم و با آنها حلقه اتحاد تشکیل نمی دهم . الان هم عصبانی هستم و بعضی چیزها را نگویم بهتر است .

مشکل لیدرها با شما از کجا شروع شد ؟

من همیشه در طول مسابقات سفت و محکم بازی می کنم . گویا سرمربی و یا مدیرعامل مقاومت قرچک لیدرها را تحریک کرده که فخیم سال گذشته بازیکنان را در زمین می زده است . آنها جو را ملتهب کرده بودند . معلوم بود همه چیز برنامه ریزی شده بود . آنها حتی درب سالن را هم بسته بودند . من از این چیزها نمی ترسم . ترس من فقط از خدا است . ما هم در تبریز دار و دسته داریم و اگر تیمی بیاید می توانیم برایشان شاخ و شانه بکشیم ولی غریب کُشی در مرام ما نیست . باید به غریب احترام گذاشت .

آیا از این افراد شکایت کرده اید ؟

خیر . کاری ندارم . هرچند آنها حتی با مشت به سر من زدند . متاسفانه آنقدر شجاعت نداشتند که از روبرو بزنند .

سال گذشته شکست سنگینی مقابل مقاومت قرچک خورده بودید و امسال این باخت را جبران کردید .

خدا را شکر توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم . تیم ما با برنامه جلو رفت . می دانستیم تماشاگران قرچک به این تیم فشار می آورند که هجومی بازی کند . ما با تدبیر بازی کردیم .

سال گذشته با حمید بی غم شکست خوردید ولی اینبار سرمربی دیگری روی نیمکت شما بود .

بله واقعا جا دارد این برد را به حمید بی غم تقدیم کنم . سال گذشته ناجوانمردانه به مقاومت باختیم و داور اشتباهات عجیبی داشت . دوست داشتم امسال هم بی غم روی نیمکت ما بود و این برد به دست می آمد .

آیا الان تیم مس با صد درصد توانش در مسابقات شرکت می کند و یا در این مرحله فقط به فکر حضور در پلی آف است ؟

تیم ما پله پله پیش می رود . احتمالا برای پلی آف دو بازیکن خارجی می گیریم . حمید احمدی هم از نیم فصل به مس اضافه می شود . این صد درصد توان مس نیست و به فکر مرحله پلی آف هم هستیم .

بعضی از سرمربیان لیگ برتری نسبت به برگزاری مرحله پلی آف انتقاد دارند . آیا از نظر شما برگزاری پلی آف به نفع فوتسال است ؟

داشتن مرحله پلی آف در مجموع خوب است اما نه با این اوضاع مالی فوتسال ما . با این وضعیت اگر پلی آف نداشتیم بهتر بود چون در این مرحله تعداد سفر تیم ها زیاد می شود در حالی که همه مشکلات اقتصادی دارند . ما هم دوست داشتیم مرحله پلی آف برگزار نمی شد .

و صحبت پایانی شما ؟

جا دارد از محمد طاهری ( بازیکن مقاومت قرچک ) تشکر کنم . برای من افتخار است که مقابل محمد طاهری بازی می کنم . ما در تیم ملی و فولاد ماهان هم همبازی بودیم . طاهری روز گذشته تلاش زیادی کرد تا جو سالن را آرام کند و از او ممنون هستم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه