صانعی : هنوز نمی دانیم در چه سطحی هستیم !

0
143

علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک گفت : پس از برگزاری تمرینات مختلف و اجرای برنامه های تکنیکی و تاکتیکی ؛ عصر دیروز ملی پوشان بازی دوستانه با منتخب اسلامشهر که با ترکیبی از جوانان و بزرگسالان بودند ، برگزار کردیم . نکته جالب توجه اینکه تعداد ۵ بازیکنی که قبلا در تمرینات تیم ملی فوتسال المپیک حضور داشتند در این تیم بازی می کردند .

وی افزود : بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم . جوانان با انگیزه و بازیکنان با تجربه ای داشتند . در واقع بازی تمرینی بود که ملی پوشان نیاز به آن داشتند . ما به اهداف تمرینی خود تا حدودی در این مسابقه رسیدیم .

سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک گفت : برای اینکه به بازیکنان روحیه دهیم یک اردوی تفریحی و تمرینی دو روزه در شمال برایشان در نظر گرفته ایم که بازیکنان علاوه بر کسب روحیه ، تمرینات خود را برگزار کنند . هفته آینده نیز از ۳۱ تا ۴ مهر اردو داریم تا بازیکنان بتوانند در اردوهای نهایی تمرنیات بیشتری را برای آمادگی در مسابقات برگزار کنند .

صانعی در پایان گفت : وضعیت تیم خوب است تنها چیزی که ما را نسبت به تیم های برتر دنیا نگران می کند این است که وضعیتمان نسبت به تیم های دیگر نمی دانیم . چون با تیمهای در حد بالا بازی نکرده ایم و نمی دانیم در چه سطحی هستیم . به جز بازی با ایتالیا ، دنبال این بودیم که حداقل چند بازی با تیم های برتر دنیا انجام دهیم و بدانیم کجای فوتسال جوانان در دنیا قرار داریم . نقاط ضعف و قوت خود را بدانیم و برنامه ریزی کنیم . بحث تمرین و مسابقه کاملا متفاوت است . در شرایط تمرینی بازیکنان وضعیتشان بسیار متفاوت تر از شرایط مسابقه است و ما نیاز داریم تا بازیکنان در شرایط مسابقه مرتبا قرار بگیرند . به هر حال امیدواریم بازیکنانی که انتخاب کردیم و با بازی های داخلی و تمریناتی که انجام می دهیم ، بهترین عملکرد را در رقابتهای ۲۰۱۸ آرژانتین داشته باشند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه