از فردا چالش جدیدم آغاز می‌شود / مظفر : با شرایط فعلی اقتصادی امنیت شغلی نداشتم !

0
176

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبر ورزشی :

شهرزاد مظفر سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان با فدراسیون فوتبال کویت به توافق رسید . او در شرایطی هدایت تیم فوتسال کویت را بر عهده گرفت که در رقابت‌های قهرمانی آسیا توانست با تیم ملی برای دومین بار قهرمانی را به دست بیاورد . مظفر همچنین سال‌ها هدایت تیم دانشگاه آزاد را در لیگ برتر بر عهده داشت و با این تیم قهرمانی و نایب‌قهرمانی پرتعدادی را کسب کرد ، اما مهیا نبودن شرایط کار و عدم عقد قرارداد با تیم‌های لیگ برتری باعث شد تا این مربی بعد از پیشنهادی که از سوی کویتی‌ها ارائه شد پنج‌شنبه گذشته قرارداد خود را امضا کند . سرمربی سابق تیم ملی از فردا کارش را با بازدید از امکانات ، سالن‌ها و ظرفیت موجود در این کشور دو میلیون نفری آغاز می‌کند و بر اساس آن برنامه دو ساله‌ای را به فدراسیون کویت ارائه می‌دهد .

چطور شد با کویت قرارداد بستید ؟

پیشنهاد همکاری به صورت کاملاً اتفاقی دو هفته پیش مطرح شد و من بر اساس اتفاقاتی که در این مدت برایم افتاد و نداشتن امنیت شغلی ، توی دلم خالی شد . از آنجا که ما مربیان درآمدمان از باشگاه‌ها تأمین می‌شود ، در شرایط نامناسب اقتصادی کشور ، همزمان پیشنهاد شد و من آن را پذیرفتم .

ریسک بزرگی نکردید هدایت کویتی را پذیرفتید که فوتسال مطرحی ندارد ؟

کویت به تازگی از محرومیت جهانی خارج شده است و فدراسیون فوتبال آن هم با جذب مربیان خارجی سعی دارد وقفه دو ساله را خیلی سریع جبران کند . البته در بخش بانوان آن لیگ ، باشگاه و تیم ملی وجود ندارد و من به عنوان سرمربی موظف به راه‌اندازی لیگ ، شناسایی استعداد‌ها و تشکیل تیم‌های ملی در تمامی رده‌های آن هستم . مسئولیت سنگینی است و به عنوان چالش جدید به آن نگاه می‌کنم . مطمئناً مسیر موفقیتش را پیدا می‌کنم .

پس روزی رودرروی ایران قرار می‌گیرید ؟ باید از آن روز ترسید ؟

کویتی‌ها در حال حاضر فوتسالی ندارند که بخواهند جلوی تیم بزرگ و مطرحی ، چون ایران قرار بگیرد . بعد از آن اگر بتوانم در عرض دو سال باشگاه‌ها و تیم‌های ملی آن را راه‌اندازی کنم شاید فقط بتوانم در منطقه صحبت‌های بهتری کنم .

گزینه اصلی هدایت تیم ملی هم باشید ، برنمی‌گردید ؟

قراردادم با کویت دو ساله است و عملاً با این شرایط حضورم در ایران منتفی است . اما هر زمان و هرجا کمکی از دستم بربیاید برای فوتسال بانوان دریغ نمی‌کنم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه