عالیقدر : فوتسال جلوه بدی در ایران پیدا کرده است !

0
96

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایمنا :

مهران عالیقدر پس از پیروزی گیتی پسند برابر ارژن فارس گفت : امروز توانستیم سه امتیاز شیرین را در خانه خودمان به دست آوردیم و از این بابت خوشحال هستیم . بازی گیتی پسند امروز خوب ، روان و منطقی بود و نکات فنی که سرمربی به ما تذکر داده بود را به خوبی اجرا کردیم .

وی افزود : هر دو داور این دیدار از داوران بین المللی کشورمان هستنند ، هیچوقت در مورد داوری صحبت نکردم اما داوری در این بازی نقص زیادی نداشت . شرایط بازی های لیگ برتر کمی سخت و ویژه است و تیم ها باید کمک کنند که داوران بازی را بهتر اداره کنند .

بازیکن گیتی پسند در خصوص اینکه کادر فنی تیم ارژن فارس به دلیل اعتراض به امر داور ، تیم خود را از زمین بیرون کشیدند ، خاطرنشان کرد : فوتسال در حال حاضر جلوه بدی در کشور ما دارد ، این رشته سراسر هیجان بوده و برخی تیم ها وقتی فشار روی آن ها زیاد می شود سعی می کنند با بیرون کشیدن تیم از زمین این فشار را از خود بردارند .

عالیقدر ادامه داد : ارژن به خاطر مشکلاتی که در حال حاضر دارد فشار زیادی را بر دوش می کشد و مشکلات داوری آن ها را عصبانی کرد . امیدوارم جلوه فوتسال خراب نشود و ارژن در فصلی که آن را بسیار خوب شروع کرده ، بتواند بهتر ادامه هد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه