زرخانلی : با تمام قدرت در مقابل قهرمان آسیا صف‌آرایی خواهیم کرد !

0
137

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

رضا زرخانلی سرمربی تیم فوتسال مقاومت قرچک در خصوص وضعیت تیم فوتسال مقاومت اظهار داشت : در خصوص تیم ، خلاصه می‌گویم بعد از اینکه در هفته‌ی گذشته در بندر عباس نتیجه را به حریف واگذار کردیم تمرینات خود را از این هفته شروع کردیم و آن باخت را فراموش کردیم و سعی داشتیم بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی برای مقابله با قهرمان آسیا آماده کنیم .

وی گفت : از لحاظ تاکتیکی هم روی بازیکنان کار کرده‌ایم اما همه چیز بستگی به شرایط روز بازی و آمادگی روحی و شرایط بازیکنان دارد .

سرمربی مقاومت افزود : این هفته هر دو تیم بازی سختی را در پیش دارند ؛ همان‌طور که سرمربی تیم مس سونگون هم گفته ، بازی در قرچک برای تیم‌ها با حضور سه هزار تماشاگر بسیار سخت است .

وی بیان کرد : تیم مس سونگون تازه از بازی‌های آسیاسی برگشته و انگیزه زیادی برای برد دارد و قهرمان آسیا است .

وی اذعان داشت : بازیکنان مس سونگون اعتماد به نفس بالا و از بازیکنان با کیفیت برخوردار هستند ؛ تیم مس ۶ بازیکن ملی پوش دارد .

زرخانلی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه سونگون سال گذشته بازی رفت  را در قرچک به تیم مقاومت واگذار کرده ، امسال با یک انگیزه و یک نگاه متفاوتی در این مسابقه حاضر خواهد شد .

این مربی گفت : تیم مس سونگون قطعا برای جبران نتیجه‌ی سال گذشته خواهد آمد ، ولی ما نیز از هرنظر آمادگی لازم را داریم و تیم مس از همه نظر آنالیز شده است .

وی تاکید کرد : با حمایت هوادارن خوبی که داریم موفق از زمین بیرون خواهیم آمد ، در مقابل قهرمان آسیا یک بازی خوبی را به نمایش خواهیم گذاشت .

زرخانلی در ادامه افزود : این هفته تماشاگران قرچکی از همه سن و سال ایجاد انگیزه برای من مربی و بازیکنان خواهند بود تا نتیجه دلخواه را بگیریم .

وی در پایان گفت : از همه تماشاگران قرچکی می‌خواهم با تشویق‌های خوب و پی‌در‌پی خود تیم خود را حمایت کنند تا بتوانیم در این دیدار پیروز باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه