اختصاصی | در لیگ دسته اول چه گذشت ؟

0
226

گروه اول

هایپر شهر شاهین شهر ۰ – ۲ پاس ناجا
سربازان لیگ یک در میان تماشاگرانی که خانوادگی حضور داشتند به پیروزی دلچسبی رسیدند . شاید مهمتر از نتیجه حضور بی حاشیه خانواده ها بود که نشان داد میتوان در فضایی مناسب در کنار هم فوتسال را تماشا کرد . این تساوی پاس ناجا را ۴ امتیازی کرد و به رده دوم آورد .

الماس شهر قم ۳ – ۳ هبلکس رضوی
هبلکس در دومین دیدارش هم به تساوی رسید . اما اینبار خارج از خانه که قطعا امتیاز ارزشمندی ست . در این دیدار قمی ها عقب افتادند اما در نهایت به تساوی قناعت کردند .

خالص سازان زنجان ۴ – ۳ صدرا شیراز
در روزی که میزبان عقب افتاده بود ، اما در نهایت به پیروزی رسید . شیرازی ها گلزنی کردند اما نتوانستند از گلهای خود دفاع کنند و در نهایت با شکست به خانه برگشتند . اولین برد و اولین پیروزی زنجانی ها در این بازی کسب شد .

نام آوران رسالت ساری ۱ – ۲ شهرداری رشت
با تجربه های رسالت ساری برابر همسایه خود نتیجه را واگذار کردند . شهرداری رشت توانست برابر تجربه ساروی ها مقابله کنند و به یک پیروزی ارزشمند دست یافتند . این پیروزی رشتی ها را به صدر اورد . رسالتی ها تنها یک امتیاز دارند .

گروه دوم

رامک شیراز ۳ – ۱ شهرداری قزوین
دومین نماینده شیراز در لیگ دسته اول درخانه پیروز شد . پیروزی ۳ گله انها ۳ امتیاز خانگی را برابر شهرداری قزوین به ارمغان آورد تا در صدر گروه قرار بگیرد .

رعد پدافند اصفهان ۳ – ۳ ایرالکو اراک
اصفهانی ها در خانه پیش بودند . اما این تیم سخت جان اراک بود که تا انتها جنگید و در ثانیه های پایانی گل زد و یک امتیاز ارزشمند را به اراک برد . اراکی ها میتوانند مدعی باشند . اراکی ها با ۴ امتیاز و تفاصل گل کمتر در رده دوم گروه هستند .

شاهین کرمانشاه ۳ – ۲ مقاومت تهران
دیدار نزدیک دو تیم در نهایت با پیروزی کرمانشاهی ها به پایان رسید . سربازان تهرانی دست خالی از برابر شاهین برگشتند .

سفیر گفتمان تهران ۵ – ۱ مقاومت عباس نژاد اقلید
تهرانی ها با ۵ گل اقلیدی ها را شکست دادند تا ۳ امتیاز را در خانه نگه دارند . این پیروزی برای انها ارزشمند بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه