صوفی زاده : مظفر را از دست نداده‌ایم / او هنوز جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی است !

0
340

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به پیوستن سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان به تیم کویت گفت : مظفر هنوز جزو گزینه‌های ما برای سرمربیگری تیم ملی است ؛ الان مشکل چیست ؟

وی در پاسخ به این سؤال که مظفر بارها در رسانه از وضعیت نابسامان لیگ و برخوردهای صورت گرفته ابراز تأسف کرده و شاید این یکی از دلایل رفتن مظفر باشد ، افزود : این‌ها چیزهایی است که شما می‌گویید ؛ چه کسی بدرفتاری کرده است ؟ شما در حد شنیده‌ها قضاوت می‌کنید . قرار ما بر این بود تا با تعامل با باشگاه‌ها و کسانی که از سرِ علاقه در بخش بانوان سرمایه‌گذاری می‌کنند همکاری کنیم و تشکر می‌کنم که در چنین شرایط اقتصادی در کنار تیم بانوان هستند .

صوفی‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا گزینه مناسبی برای جایگزینی مظفر در تیم ملی وجود دارد یا خیر ؟ اظهار کرد : زیور بابایی یکی از مربیانی است که در سطح قهرمانی در کشور عنوان دارد . همچنین تیم ملی برای نخستین‌بار با سلیمانی ، عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرد و یا حتی رز جدیدی‌زاده که او نیز سال گذشته به عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بانوان رسید ؛ اینکه بگوییم گزینه‌ای وجود ندارد ، کم‌لطفی درباره سایر مربیان است .

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با برنامه فدراسیون برای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت : شهرزاد مظفر همچنان یکی از گزینه‌های تیم ملی است . معمولاً در ۶ ماهه دوم سال به دلیل درگیری بازیکنان با لیگ برتر ، اردوهای تیم ملی ماهی یکبار برگزار می‌شود و همچنین با توجه به اینکه نزدیک‌ترین رویداد ما در مسابقات آسیایی حدود دو سال آینده است ، بنابراین هنوز زمان باقی است . ما نمی‌توانیم مربیان را الزام کنیم در چنین شرایطی در اینجا بمانند ، درحالی‌که گزینه‌های خوبی هم از نظر اقتصادی و هم شرایط حرفه‌ای برای آنها پیش آمده است .

وی تأکید کرد : ما می‌توانیم از نگاه مثبت نیز به این قضیه نگاه کنیم و این را یک اتفاق خوب بدانیم که مربیان ما این پتانسیل را دارند که در کشورهای همسایه و در سطح برتر فعالیت کنند .

صوفی‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا باید به راحتی مربیان خود را از دست بدهیم ، گفت : راحت از دست نداده‌ایم و این خبر هنوز رسماً از سوی مظفر اعلام نشده است ؛ با مظفر نیز صحبت کنید و پس از شنیدن صحبت‌های او درباره این موضوع تحلیل کنید .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه