اختصاصی | در دو دیدار اول هفته دهم چه گذشت ؟

0
125

گیتی پسند ۶ _ ۲ ارژن شیراز
اصفهانی ها از شکست در تبریز درس گرفتند و نگذاشتند که گلهایی را که پیش افتاده بودند ، از دست بدهند . دو گل زدند و بعد شیرازی ها قهر کردند . توقف ۷ دقیقه ای بازی منجر به بازگشت ارژن شد و گل زدند . نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید . در نیمه دوم ارژنی ها مقاومت خوبی داشتند . اما از یک جایی کم آوردند و گیتی پسند هم تا توانست گل زد . جاوید به جای دو پنالتی که خراب کرد ، ۳ گل زد تا به نوعی جبران کند . این پیروزی پر گل باز هم فاصله خوبی برای گیتی پسند در صدر جدول ایجاد کرد . اما حواشی دیدارهای برگزار شده در اصفهان روز به روز بیشتر میشود و اغلب تیمهایی که به سالن پیرزوی میروند ، با گله و دلخوری زمین را ترک میکنند . کمالی دو هفته سخت را پشت سر گذاشته و دو شکست آنها را از بالای جدول دور کرد . اما لک در صدر جدول راحت نشسته است .

شهرداری ساوه ۱ _ ۴ شهروند ساری
ساوجی ها پس از تساوی هایی که کسب کرده بودند ، امیدوار پا به رقابت با شهروند گذاشتند . خیلی زود هم به گل رسیدند . اما ساروی ها خیلی زود جبران کردند و در ادامه یک گل دیگر زدند تا نیمه اول را با آرامش به رختکن بروند .
در نیمه دوم هم شهرداری تلاش داشت تا دست خالی نباشد . پاور پلی هم کرد . اما این تکنیک هم برای انها گل نداشت و شهروند دو دیگر را برای ۳ امتیاز زد . این پیروزی شهروند را به موقتا به رتبه دوم آوردن تا بالاترین جایگاه این تیم در این چند سال رقم بخورد .
خبیری خیلی امیدوار بود که بتواند در خانه امتیاز کسب کند که نشد . اسماعیل پور هم به پیروزی های خارج از خانه ادامه داد تا نشان دهد شهروند متفاوتی را در این فصل خواهیم دید .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه