‍ جلسه هماهنگی مسابقات فوتسال ۴ جانبه تبریز برگزار شد !

0
98

عباس ترابیان در مورد جلسه روز گذشته برای هماهنگی مسابقات چهار جانبه در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز گفت : همانطور که اطلاع دارید برای آماده نگه داشتن تیم ملی فوتسال  قرار است یک تورنمنت چهارجانبه با حضور تیم های بلاروس ، ژاپن ، اوکراین و ایران در سالن پورشریفی تبریز از اول مهر برگزار شود . روز گذشته با حضور بنده در تبریز در محل اداره کل ورزش جوانان جلسه‌ خوبی با حضور بهتاج مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ، جابری دبیر هیات فوتبال و جمعی از مسئولین استان آذربایجان شرقی  تشکیل شد .

وی در ادامه گفت : در این جلسه در مورد هماهنگی‌های لازم جهت بهتر برگزار شدن این مسابقات بحث شد و مسئولیت هر یک از اعضا در این تورنمنت مشخص شد . در این جلسه همچنین درمورد ورود تیم‌ها و چگونگی تأمین امکانات ، مترجمین و محل اسکان تیمها و مدیران اجرایی و … یک بار دیگر مورد بحث بررسی قرار گرفت و در پایان کمیته ای برای سهولت و بهتر انجام شدن کارها در این تورنمنت تشکیل گردید .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی همچنین در مورد حضور تیم‌ها در تبریز گفت : طبق برنامه‌ریزی کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال تمامی تیم‌ها ورودشان ۳۱ شهریور است بجز بلاروس که یک روز زودتر یعنی ۳۰ شهریور وارد کشور و مستقیم به تبریز می‌آیند . تیم ملی اوکراین ساعت اولیه صبح ۳۱ شهریور در فرودگاه مهرآباد و با اتوبوس به تبریز انتقال پیدا می‌کنند . تیم ملی ژاپن هم ۳۱ شهریور وارد فرودگاه مهرآباد  و سپس از آنجا راهی تبریز می شوند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه