علیرضا جنتی : از عملکرد تیم فوتسال کمال رضایت را دارم !

0
426

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری باشگاه گیتی پسند :

علیرضا جنتی مدیر عامل باشگاه گیتی پسند اظهار داشت : قرار نیست همه بازی ها را ببریم و من تا اینجای کار از عملکرد تیمم راضی هستم و با اقتدار بالاتر از همه حریفان در صدر قرار داریم .

وی به شرایط کمی و کیفی لیگ برتر فوتسال اشاره کرد و گفت : امسال لیگ پویا تر از همیشه در حال برگزاری است و تیم ها با تمام توان ظاهر میشوند و جذابیت لیگ رو دو  چندان کرده است .

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند همچنین به لزوم حمایت رسانه ملی به مقوله فوتسال تاکید و اضافه کرد : رسانه ملی و سرمایه گذار در ورزش مکمل یکدیگر هستند و چنانچه هزینه و سرمایه گذاری اسپانسر ها توسط رسانه ملی مورد توجه قرار نگیرد کم کم دلسردی ایجاد می کند .

وی افزود : برنامه ۲۰۲۰ همچون برنامه ۹۰ خیلی خوب به انعکاس رویدادهای فوتسال می پرداخت که امیدوارم دوباره شاهد پخش این برنامه باشیم .

جنتی به نوسانات قیمت در ماههای اخیر و افزایش هزینه باشگاه ها برای تیمداری هم اشاره کرد و اظهار داشت : هیچ باشگاهی تصور این میزان تورم را برای سال جاری متصور نبود و باشگاه ما حتی نسبت به سال گذشته ۲۰درصد بودجه خود را کاهش داده بود .

وی گفت : امیدوارم با همکاری هیات مدیره بتوانیم بودجه را افزایش داده تا لیگ امسال را به سلامت پشت سر بگذاریم .

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند با ابراز رضایت از عملکرد تیم های پایه در رده های نوجوانان ، جوانان و امید در لیگ برتر تصریح کرد : کسب  دو نایب قهرمانی در لیگ ایران جای تقدیر و تبریک دارد و این تیم ها پشتوانه های تیم بزرگسالان باشگاه هستند که در آینده نزدیک به این تیم اضافه خواهند شد .

وی از حضور آکادمی های  فعال باشگاه گیتی پسند در شهر های ایران ابراز رضایت کرد و گفت : علاقمندان  به استفاده از برند باشگاه و حمایت اندک ما از این افراد باعث شده روز به روز خانواده گیتی پسند بزرگ تر شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه