تقی پور : استارت خوبی در لیگ داشتم / ۳ امتیاز با گیتی پسند را میخواهیم !

0
219

اسماعیل تقی‌پور در خصوص بازگشتش به نیمکت تیم فوتسال مس سونگون ورزقان اظهار داشت : همانطور که می‌دانید این تیم برای شهر خودمان است و وظیفه داشتم که دینم را به تیم شهرم ادا کنم . در این راستا ، بنده طی صحبت‌هایی که با مدیران باشگاه داشتم در نهایت تصمیم گرفتم در قامت یک خدمت‌گذار مجدداً سرمربی تیم مس سونگون باشم .

وی اضافه کرد : هر موقع مدیران باشگاه‌های تبریزی از من درخواست کردند با کمال میل پذیرفته و در خدمت‌شان بودم که به این مساله افتخار می‌کنم . امسال نیز دوباره در تیم مس سونگون موظف هستم تا به تیم شهرم خدمت کنم و در این راه نیز هر کاری از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد .

سرمربی جدید تیم مس سونگون ورزقان با بیان اینکه وظیفه سنگینی برای دفاع از عناوین کسب شده خواهد داشت ، گفت : باید بگویم قهرمانی مس در ایران و آسیا پروسه‌ای بود که از چندین سال قبل آغاز شده بود و در نهایت با سرمربیگری آقای بی‌غم محقق شد . ما هم تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا این روند رو به رشد را ادامه دهیم تا بتوانیم از عناوین قهرمانی که به دست آمده است به خوبی دفاع کنیم .

« شرایط امسال لیگ برتر با سال‌های گذشته تفاوت زیادی دارد » وی در ادامه با ذکر این جمله تأکید کرد : بخاطر اینکه امسال مرحله پلی‌آف ایجاد شده بنابراین کار طولانی و سختی خواهیم داشت . سال گذشته تیم‌های مس ،  تاسیسات دریایی و گیتی‌پسند پس از چند بازی خود را از تیم‌های دیگر جدا کرده و عملاً رقابتی بین تیم‌های دیگر در بالای جدول وجود نداشت ولی امسال انگیزه همه تیم‌های لیگ برتر افزایش پیدا کرده است .

تقی‌پور یادآور شد : خوشبختانه استارت خوبی داشتیم و در اولین بازی توانستیم در ساری به پیروزی برسیم اما این تازه شروع کار است و ما تمام سعی و تلاش خود را برای تکرار مقام قهرمانی انجام خواهیم داد تا دل ورزش دوستان آذربایجانی را شاد کنیم .

وی با اشاره به دیدار حساس تیمش مقابل گیتی‌پسند در تبریز عنوان داشت : تیم گیتی‌پسند امسال نفرات خیلی خوبی را جذب کرد و به نظرم بازی سختی داریم ولی ما هم مس سونگون هستیم ، تیمی که قهرمان آسیا و ایران شده و با قدرت به مصاف این تیم خواهیم رفت تا با کسب ۳ امتیاز بتوانیم در جمع مدعیان باقی بمانیم .

سرمربی مس سونگون خطاب به هواداران تیمش گفت : از همه ورزش دوستان تبریزی انتظار دارم روز پنجشنبه سالن پورشریفی پر کرده و از تیم شهر خود حمایت کنند تا بتوانیم جوابگوی زحمات این عزیزان باشیم . البته انتظار ما از هواداران نه تنها برای این بازی بلکه در طول مسابقات لیگ برتر است که می‌خواهیم پشت تیمشان باشند .

تقی‌پور در خاتمه از رایزنی مدیرعامل باشگاه مس سونگون برای انتقال بازی‌های این تیم به شهرستان ورزقان خبر داد و گفت : مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا با بازسازی و مرمت سالن ورزقان بتوانیم دیدارهایمان را در این شهرستان برگزار کنیم تا مردم این شهرستان هم از نزدیک و با دیدن بازی‌های تیم خود لذت ببرند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه