صانعی : با ۳ ابرقدرت فوتسال دنیا هم‌گروه شده‌ایم / تنها مشکل ما نداشتن بازی‌های تدارکاتی است !

0
173

علی صانعی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال و همچنین درباره همگروهی این تیم با تیم‌های برزیل ، روسیه ، جزایر سلیمان و کاستاریکا در مسابقات المپیک جوانان آرژانتین ، گفت : طبق برنامه‌ریزی که از قبل شده پیش رفتیم و شرایط تیم خوب است . حدود ۲ هفته است که تمرینات ما تعطیل شده البته هفته قبل به خاطر برگزاری لیگ جوانان اردو برگزار نشد و این هفته هم به آنها استراحت دادیم و ان‌شالله از هفته آینده تمرینات خود را مجددا آغاز می‌کنیم .

وی ادامه داد : در گروه سختی در المپیک آرژانتین قرار گرفتیم . قبل از مراسم قرعه کشی اکثر کارشناسان گفته بودند که ایران ، برزیل ، روسیه و آرژانتین به جمع چهار تیم برتر رقابت‌ها می‌رسند ، اما متاسفانه ۳ تیم از این چهار تیم در یک گروه گرفتند و یکی از آنها باید در مرحله گروهی این مسابقات با جام خداحافظی کند .

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال گفت : برزیل قهرمان آمریکای جنوبی ، ایران قهرمان آسیا و روسیه قهرمان اروپا ، ۳ ابرقدرت فوتسال دنیا در یک گروه قرار دارند البته دو تیم دیگر در این گروه حضور دارند که از آنها شناخت خوبی نداریم . اگر گروه B را با گروه A مقایسه کنیم می‌بینیم که تیم‌های این گروه کار راحت‌تری نسبت به گروه ایران دارند . البته تمام بازیکنان و کادر فنی همه هم قسم شدند که تمام تلاش خود را بکار ببرند و به مرحله بعد صعود کنیم .

صانعی در مورد بازی های تدارکاتی این تیم گفت : تنها مشکل ما نداشتن بازی‌های تدارکاتی است و تا به امروز نتوانستیم بازیکنان را به خوبی محکی جدی بزنیم . زمانی که در آرژانتین حضور داشتم مجددا با مسئولان روسیه برای انجام بازی دوستانه مذاکره کردم ، اما متاسفانه با توجه به اینکه هر دو تیم در قرعه‌کشی ، در یک گروه قرار داریم کار را برای بازی سخت کرد . بازی با برزیل هم همانطور که قبلا گفته بودم به دلیل شرایط اقتصادی لغو شد . در حال حاضر هم به دنبال رایزنی با تیم‌های قدرتمند دنیا هستیم که بتوانیم تیم را یک محک جدی بزنیم .

وی در پایان گفت : امیدوارم کمیته المپیک در تصمیم خود مبنی بر اعزام بازیکنان به مسابقات المپیک تجدید نظر کند ؛ به این دلیل که زمانی که من در مراسم قرعه کشی حضور داشتم اکثر تیمها نسبت به تصمیم این کمیته که تیم ها فقط می‌توانند با ۸ بازیکن و ۲ دروازه‌بان در این مسابقات حضور داشته باشند اعتراض داشتند این تصمیم کمیته المپیک به گروه ما آسیب زیادی می‌رساند به این دلیل که بازی‌ها این گروه سخت پر برخورد است و همین موضوع می‌تواند بازیکنان را مورد آسیب یا با دریافت کارت های زرد و قرمز ، محروم کند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه