طیبی : در غیرت خیلی راحتم !

0
178

حسین طیبی ملی پوش فوتسال کشورمان درخصوص پیشنهاد گرانادا می گوید : از این تیم اسپانیایی پیشنهاد داشتم اما دیروز قراردادم را با غیرت قزاقستان تمدید کردم . پیشنهاد باشگاه گرانادا را نپذیرفتم و تصمیم گرفتم در این برهه زمانی یک سال دیگر هم در باشگاه غیرت بمانم و برای این تیم بازی کنم .

بازیکن گلزن تیم ملی فوتسال دلیلش از رد پیشنهاد تیم لالیگایی را این گونه بیان می کند : غیرت یک تیم بسیار خوب است و جزء باشگاه های مطرح اروپا محسوب می شود شرایطم در غیرت از همه لحاظ خوب است و من در این تیم کاملاً راحت هستم به همین دلیل تصمیم گرفتم به مدت یک سال دیگر در این تیم بمانم .

او با اشاره به پیشنهاد مالی باشگاه غیرت می افزاید : مسائل مالی اهمیت زیادی دارد و برای همه مهم است اما به جز مسائل مالی ، موارد دیگری هم باید در نظر گرفت که یکی از آنها احساس راحتی است چرا که یک بازیکن خارجی وقتی وارد یک تیم می شود ، کاملاً غریب است و روزهای سختی را برای رسیدن به هماهنگی با تیم و آن کشور می گذراند . من در تیم غیرت خیلی راحتم .

طیبی در ادامه به کیفیت بالای فوتسال ایران اشاره می کند و می گوید : پیشنهادهای این چنینی نشان دهنده رشد فوتسال ایران و بازیکنان این رشته در کشورمان است . فوتسال ایران یک برند معتبر در جهان است و تیم های اروپایی نگاه ویژه ای به تیم ملی ایران و تیم های باشگاهی کشورمان دارند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه