شمس : کسب همه عناوین نشان دهنده قدرت فوتسال ایران در آسیاست !

0
137

حسین شمس در مورد قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا گفت : در همین ابتدا این قهرمانی را به مردم ایران ، باشگاه مس و صنایع ملی مس به خصوص مردم شهر ورزقان که در سالروز حادثه دلخراش زلزله این قهرمانی را بدست آوردند تبریک می گویم و امیدوارم این قهرمانی کمی از دردهای مصیبت دیده مردم خوب این شهر را بکاهد .

وی در ادامه گفت : در کشور ما هر وقت که همه مردم ، مسئولان ورزشی ، پیشکسوتان ، بازیکنان ، کادرفنی و … پشت یک تیم قرار می‌گیرند و آن را حمایت می‌کنند ، نتیجه درخشانی داشته که نمونه آن قهرمانی تیم مس در رقابتهای فوتسال جام باشگاههای آسیا است . همگان شاهد بودید که این تیم در مرحله گروهی و یا در مرحله نیمه نهایی با نمایش خوبی که از خود نشان داد توانست با اقتدار قهرمان آسیا شود .

سرمربی سابق تیم ملی گفت : حمید بی غم سرمربی جوان این تیم با بررسی و آنالیز کردن تیم‌ها و تعویض‌های خوبی که در این مسابقات انجام داد ، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانست این تیم را قهرمان کند . همیشه وقتی تیمی بدون حاشیه ، درگیری و یا … باشد می تواند در پایان موفق شود که این موضوع را تیم مس به خوبی در این رقابتها نشان داد . تیم ویتنام با سرمایه‌گذاری که در این ۱۰ سال اخیر در فوتسال داشته این کشور را به عنوان یک مدعی جدید در آسیا مطرح کرده است .

شمس افزود : من مسابقات دانش‌آموزی متوسطه و … زیادی را از نزدیک شاهد بودم اینقدر در کشور ما استعداد فوتسال زیاد است که آدم نمی‌تواند کدامش را باید انتخاب کند . شما ببینید تیم‌های ایرانی همیشه در مسابقات که در عرصه های بین المللی یا تیم‌های ملی بزرگسالان ، جوانان ، دانش‌آموزی ،‌ دانشجویی ، ناشنوایان و حتی جوانان و … همگی یا قهرمان آسیا شدند یا قهرمان جهان . هر زمان که در کشور از همه پیشکسوتان و استخوان خردکرده‌های فوتسال نظرخواهی شده نتیجه خوبی داشته است .

سرمربی سابق تیم ملی در پایان گفت : مهدی جاوید بازیکن فصل قبل تیم تاسیسات دریایی که توانسته بود عنوان آقای گلی و برترین بازیکن فوتسال را در لیگ برتر در سال گذشته را کسب کند . به عنوان یار کمکی به تیم بانک بیروت پیوست و با عملکرد خوب و ویژه‌ای که در این رقابت‌ها از خود نشان داد مجدداً توانست عنوان آقای گلی و بهترین بازیکن فوتسال جام باشگاههای آسیا را هم کسب کند که به وی تبریک می‌گویم . تمام عناوینی که در این مسابقات وجود داشت توسط یا بازیکنان و یا نماینده ایران کسب شد و فقط یک عنوان جایزه اخلاق به تیم نفت الوسط عراق رسید این موضوع نشان دهنده قدرت فوتسال ایران در آسیاست .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه