جاوید : برای من استراحت معنی ندارد / به زودی برای تیم خودم به میدان میروم !

0
233

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا :

هت تریک جاوید در بازی تیمش مقابل نفت الاوسط عراق که در نهایت با نتیجه ۵ – ۳ به سود بانک بیروت به پایان رسید ، مقام سومی را در این رقابت ها برای این تیم به ارمغان آورد .
لژیونر ایرانی این تیم در تمام بازی های تیمش در این تورنمنت گلزنی کرد و هت تریک زیبای او در بازی پایانی ، حسن ختامی شیرین برای عملکرد او در این تورنمنت بود .
وی در این خصوص به تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت : می خواهم از تمام خانواده تیم بانک بیروت ، کادر فنی و تمام هم تیمی هایم که در این رقابت ها به من کمک کردند ، تشکر کنم ، بی شک بدون آن ها هرگز نمی توانستم جایگاه کنونی خود را به دست آورم .
وی ادامه داد : از اینکه به عنوان ارزشمندترین بازیکن این تورنمنت انتخاب شدم بسیار خوشحالم ، بازی های سختی برای بانک بیروت بود ، اما ما توانستیم سوم شویم ، تمام گل هایی را که به ثمر رساندم برای تیمم بود و این افتخار فوق العاده ای برای من است ، به تمام هواداران این تیم تبریک می گویم .
وی در پایان خاطرنشان کرد : استراحت برای من معنی ندارد ، ظرف مدت دو هفته به وطنم باز می گردم و برای تیم « گیتی پسند » در سوپر لیگ ایران بازی می کنم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه