ترابیان : این موفقیت متعلق به مردم خوب ورزقان است !

0
121

عباس ترابیان بعد از پیروزی و قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا گفت : در ابتدا تبریک ویژه به مردم ایران به خصوص مردم شهر ورزقان و خانواده فوتسال عرض می‌کنم . بازی امروز بازی سخت و سنگینی بود و همانطور که قبلا گفته بودم تیم فوتسال تای‌سون‌نام تیمی بسیار دونده بود . البته ما می‌دانستیم توان فردی بازیکنان ما بسیار بالاست .

وی در ادامه گفت : همانطور که همگان دیدند در این بازی توان فردی بازیکنان مس در تاکتیک تیمی بسیار خوب جا افتاده و توانستیم سد محکم و بسیار سنگینی را که تیم تای‌سون‌نام ویتنام در این بازی پیاده کرده بودند ، بشکنیم .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت : ویتنام در فوتسال در این سال‌ها پیشرفت خوبی داشته و ما اصلا فکر نمی‌کردیم که ویتنام اینقدر خوب بازی کند . البته این تیم چند بازیکن خارجی در اختیار داشت . در کل ویتنام تیم خوبی را روانه مسابقات کرده بود .

وی در پایان گفت : خدا را شکر بازیکنان‌مان به خوبی در این بازی ظاهر شدند و توانستند تیم خوب ویتنام را شکست دهند و بعد از وقفه دو ساله جام را به کشور عزیزمان بازگردانند . در همین جا دارد این قهرمانی را به مردم خوب ورزقان تبریک بگویم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه