بهادری : بعد از فینال برمیگردیم !

0
221

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

قدرت بهادری درباره پیروزی ۷ بر ۴ نفت الوسط عراق مقابل واموس اندونزی اظهار داشت : می‌دانستیم بازی سختی داریم چون واموس کادر فنی ایرانی بسیار خوبی دارد . همچنین می‌دانستیم این تیم ، میزبان مسابقات است و با انرژی بیشتر و با حضور تماشاگران خودی ، انگیزه بیشتری دارند .

وی با بیان اینکه واموس تیم جوان و دونده‌ای است ، تصریح کرد : کاملاً حریف را آنالیز کرده بودیم و خدا را شکر توانستیم با ارائه یک بازی خوب به برتری برسیم . واموس تیم خیلی خوبی بود ، اما نفت بهتر و با تجربه‌تر بازی کرد و پیروز شد .

بازیکن تیم نفت الوسط در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم برای کسب مقام قهرمانی تلاش می‌کند یا خیر ، گفت : تیم ما شرایط خوبی دارد . پیش از اینکه باشگاه نفت بلیت سفر ما را به اندونزی بگیرد ، بلیت برگشت را برای بعد از بازی فینال گرفت . یعنی اگر ما در مرحله گروهی رقابت‌ها حذف می‌شدیم ، باید تا روز فینال در اندونزی می‌ماندیم !

بهادری ادامه داد : برای من خیلی جالب بود که مدیران باشگاه نفت از قبل ، خودشان را جزو چهار تیم برتر بازی‌ها می‌دانستند و خدا را شکر به نیمه‌نهایی رسیدیم . اعضای تیم به فکر قهرمانی هستند ، اما کار بسیار سختی مقابل قهرمان ایران داریم . با همه وجود تلاش می‌کنیم که به فینال برسیم ، اما کار ما خیلی سخت است . چون با تیم بزرگی داریم .

وی با اشاره به قدرت تیم مس سونگون در دیدارهای قبلی خود خاطرنشان کرد : اینکه مس همه بازی‌های خود را با اختلاف برده ، نشان‌دهنده قدرت فوتسال ایران است . وقتی این تیم حریفان خود را با اختلاف شکست می‌داد ، من به عنوان یک ایرانی در جمع عراقی‌ها به فوتسال ایران افتخار می‌کردم . بی‌غم ( سرمربی مس سونگون ) مربی باهوش و کاربلدی است و حتماً می‌داند که نفت تیم دست و پا بسته‌ای نیست .

لژیونر ایرانی تیم نفت الوسط با بیان اینکه بازیکنان بزرگی در مس سونگون بازی می‌کنند ، گفت : همه آنها در هر تیمی که باشند ، یک وزنه محسوب می‌شوند . من به عنوان بازیکن نفت تمام تلاش خود را برای پیروزی تیم خود انجام می‌دهم تا تیم ما به پیروزی برسد ، اما کار بسیار سختی داریم . با حذف نمایندگان ژاپن و تایلند ، مس سونگون کار بسیار ساده‌تری برای قهرمانی دارد ، اما باید مراقب پدیده‌های جام یعنی تای‌سون‌نام و بانک بیروت هم باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه